שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

עצות קלילות לדייט ראשון


meetlove
http://www.meetlove.co.il אתר הכרויות בחינם ללא דמי מנוי לפנויים פנויות.
 
 
 

עצות קלילות לדייט ראשון

אם תיקחו את זה בקלות, תצליחו ביתר קלות (או שלפחות לא תשקעו במרה שחורה לאחר ניסיון כושל). כן, אנחנו מדברים על הדייט הראשון. עד כמה שהוא מרגש, הוא חייב להישמר בפרופורציות, אחרת אתם עלולים להיפגע. אנחנו לא מדברים על הפגנת אדישות, זו לא תביא אתכם רחוק. אבל אם כבר נוצר קליק בתוך אתר הכרויות בחינם, חשוב לא להרוס אותו לעצמכם על ידי מתח נפשי מיותר.

רגע לפני המפגש

עשיתם את הסלקציה מתוך אתר הכרויות חינם בו אתם חברים? כל הכבוד, זה לא ברור מאליו. הרבה מתביישים ונעצרים כאן. מבחינתכם, הגיע הזמן לשיחה מקדימה. מומלץ לא להיכנס לשיחות ארוכות. שיחה נעימה ומרתקת לא מחליפה מפגש "אחד על אחד". התקשורת הבלתי מילולית חסרה, והיא מאוד משמעותית. שיחת נפש ארוכה עלולה להשאיר טעם טוב שיעלה את רמת הציפיות ויהווה טריגר לאכזבה. גם שיחת הכרויות מסנג'ר לא מחליפה פגישה.

אל תבנו תילי תילים של רגש בעקבות השיחה הראשונה. תבלו בחוש הומור בריא, ואל תצאו בהצהרות כגון "נוכל לספר לנכדים שלנו ש..". אולי זה מצחיק אבל זה עלול להלחיץ. לפני הדייט עשו משהו נעים ומרגיע. אמבטיה חמימה תקל על ההתרגשות.

במהלך הפגישה גם משקה עם מעט אלכוהול יתרום לתחושת הנינוחות. התלבשו מחמיא, לא פרובוקטיבי מדי, תנו דגש על ריח נעים ותגלחת. בקיצור, היראו במיטבכם (כולל נעלים מצוחצחות - זה חשוב). הקשיבו יותר, דברו פחות. לאחר שעה וחצי, שעתיים סיימו כדי להשאיר טעם של עוד. אל תשאלו איך היה, זה מלחיץ ולא  

נעים.

אגב, מעבר לפגישה "אחד על אחד" הקונבנציונלית קיימים מפגשי הכרויות לפנויים פנויות המוגשים בצורה מעט שונה: הכרויות דייט ספיננג. זוהי הזדמנות להכיר בני זוג אופציונאליים רבים בערב אחד. כל אחד והעדפתו. הכי חשוב, שיהיה בהצלחה.


 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה