שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 
ישנם לא מעט גברים שיעידו כי רכישת טבעת האירוסין, היא כאב ראש. אם חשבת שהמסע שלך מסתיים עם רכישת הטבעת והיציאה מחנות התכשיטים, כדאי שתחשוב שוב.
המשך קריאה
אחד המאפיינים הבולטים של גני אירועים בדרום הוא מידת ההתאמה הגבוהה שלהם למגזר העסקי והפרטי.
המשך קריאה
הצעת נישואין מרגשת עשויה להיערך במגוון מוקדים עיקריים. על חוף הים, בכותל המערבי ואפילו בבית תוכל להוציא מעצמך את כל הרומנטיקה, וכמובן להשיג תשובה חיובית מתבקשת.
המשך קריאה
הרצון להקים בית בישראל מגיע אל כל אחד מאיתנו במוקדם או במאוחר כי מי לא היה רוצה לראות את הצאצאים שלו גדלים? זה לא משנה אם אתם אנשים דתיים או לא כי בכל מקרה בוודאי גם אתם מתחילים לחשוב על חתונה, כי מה יכול להיות נחמד יותר מאשר לחגוג עם כל החברים את העובדה שמצאתם אהבה?
המשך קריאה
טיפול משפחתי זוגי הינו שיטה מתקדמת המאפשרת להעניק טיפול יעיל וממוקד לכל בני המשפחה, ביחד ובאופן פרטני. הטיפול נותן מענה למצוקות המשותפות לבני הבית, אך גם מתייחס לקשיים של כל אחד מבני המשפחה, במטרה להעניק מענה מותאם ככל האפשר לאדם ולבעיה. 
המשך קריאה
זוגיות במשבר יכולה להתרחש בקרב אנשים בכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסיה. פערים ונתק בתקשורת יכולים להחריף ולפגוע בקשר הזוגי. קיימות סיבות שונות היכולות לתרום ליצירת מצב זה. קיימים דרכי פתרון והתמודדות היכולים לסייע בטיפול במצב. 
המשך קריאה
זוגות רבים סובלים ממשברים מיחסים שעלולים להשפיע על הקשר ביניהם ועל כל בני המשפחה. יעוץ זוגי מקצועי יכול לסייע בשיקום הקשר, התקשורת וההבנה ולסייע לשמור על אחדות המשפחה. 
המשך קריאה
העיקרון ליצירת יחסים טובים בין בני הזוג אומר: "על ידי חיבור ואהבה כל אחד נכלל מהשני, מתעשר ושואב ממנו כוחות. התנאי לכך הוא שהאדם מקטין את עצמו ביחס לזולת ולא מעמיד את עצמו כגבוה ממנו".
המשך קריאה
איפה מוצאים רעיונות למתנה למסיבת רווקות? ממה להתחיל?
המשך קריאה
להציע נישואים הוא לא דבר של מה בכך, ההתרגשות הלחץ והרצון כי הכל יהיה מושלם לא בדיוק עוזר לרוגע הנפשי. המון גברים מתלבטים כיצד להציע, מה הדבר שירגש את בת זוגתם, איך זה יהיה ערב בלתי נשכח ערב שביום הנישואים ה-35 עדיין ייזכר כאחד הערבים הקסומים של חייכם המשותפים. לאלו שלא מספיק להם האווירה של מסעדה רומנטית בשביל להציע נישואים ומעוניינים במשהו יותר מיוחד וגרנדיוזי האפשרויות הן רבות ומגוונות.
המשך קריאה
1-10 מתוך 52 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה