שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 

איך לארגן מסיבת רווקות ולהשאר שפויה


omer

עומר

 
 

 

לפני חצי שנה סיוון התקשרה אליי ואמרה לי שהיא מתחתנת. הייתי מאושרת בשבילה, אני מאוד מחבבת את רמי, החבר שלה ואני חושבת שהם יכולים להיות זוג מושלם והורים נהדרים. היא הבחורה הראשונה מתוך החברות הקרובות שלי שמתחתנת והייתי לגמרי שותפה לשמחתה.

לא הצלחתי להעלות על דעתי מה החתונה הזאת תדרוש ממני, הנחתי שאני אשמע עליה הרבה (אבל לא תיארתי לעצמי שעד כדי כך הרבה), חשבתי שזה יהיה כיף ללכת איתה פעם אחת לחפש שמלה, לא ידעתי שמדובר במעבר של לפחות 8 חנויות שאני הולכת איתה לכל מקום ואחרי זה מדידות בלתי נגמרות. אבל אני, אני חברה טובה כל מה שהיא צריכה אני איתה. זרמתי עם המקווה, הלכתי לחינה ותמיד ידעתי להרגיע אותה רגע לפני שהיא מתפוצצת מתוך לחץ או עצבים, אבל ארגון מסיבת רווקות זה פרוייקט רציני שבשום שלב לא לקחתי אותו בחשבון. זה לא שלא ידעתי שאני אהיה במסיבת הרווקות שלה אבל ממש לא הייתי בטוחה שאני זו שצריכה לארגן אותה וממש לא ידעתי במה זה כרוך.

קודם כל, אני לא מכירה את רוב החברות שלה. אנחנו חברות יחד מהצבא אבל את החברות מהלימודים ומהעבודה שלה אני בכלל לא מכירה. אנחנו בעיקר שלוש בנות שהכרנו בצבא ומאז חברות מאוד טובות. חוץ מזה שזה היה סיפור שלם למצוא יום ש11 מתוך ה13 חברות שהיא רצתה שיהיו במסיבה רווקות שלה פנויות ויכולת להיפגש ההחלטה מה עושים או כמה כסף "משקיעים" במסיבת רווקות היה סיפור לא פחות גדול מהפקת החתונה. אחת קצת בקשיים כלכליים השניה מתוך עקרון לא רוצה להוציא יותר מ50 שקלים על מסיבת הרווקות והשלישית לא מבינה למה אם נותנים שיק לחתונה צריך גם להשקיע שבמסיבת רווקות נהנה ויהיה כיף.

אז אחרי מאמצים דיפלומטיים רבים הצלחתי לשכנע את כולן להשקיע 120 שקל במסיבת רווקות ואחת שהיה לה עקרון לא להוציא כסף פשוט לא באה. היינו 10 בנות ועכשיו כל מה שנשאר היה לחשוב על רעיון למסיבת רווקות, מקום ועל פעילות. נכנסתי להמון פורטלי עסקים למסיבת רווקות חיפשתי לופטים למסיבת רווקות, וילות וכמובן איזושהי אטרקציה אם זה סקסולוגית, קוראת בקלפים או סתם מפעילה שתזרום איתנו. בסוף מצאתי את הנוסחא. מסיבת רווקות בבית של אחת הבנות (ששילמה 50 שקלים פחות) + סדנת צחוק. כל אחת הביאה איתה משהו מהבית שהיא הכינה (פשטידות, סלטים, שתיה וכמובן אלכוהול) והצלחנו להינות מאירוע מוצלח.

זה לא היה פשוט אבל בסופו של דבר שווה את התודה הגדולה של סיוון :)


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה