שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 

איך להבדיל בין גבר רציני ללא רציני


רותם וובז

רותם וובז

 
 

נשים בגילאי 30+ לרוב כבר מוכנות לקשר רציני ומחייב שיוביל לחתונה, יחד עם זאת שאת נמצאת במערכת יחסים שאינה מובילה לשום מקום קשה לך להודות זה, או שאינך רואה זאת.

לנשים יש את היכולת לתרץ תירוצים בשמו של הגבר על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמן. קשה לנו ברוב המקרים לקבל את האמת, אז אנחנו מנסים ליפות את המציאות הקשה.

"זה לא שהוא לא אוהב אותי, הוא פשוט לא מוכן לקשר מחייב"

רוב הנשים היו בקשר כזה לפחות פעם אחת בחייהם, קשר שאת מקוסמת מהגבר שעומד מולך, ובונה כבר חלומות על העתיד, שהוא יציע לך נישואין, יעניק לך טבעת אירוסין, תתחתנו ותביאו ילדים. אך החלומות הנ"ל אינן עומדים במבחן המציאות.

נכון ישנם לא מעט קשרים שיש בהם אהבה אבל לבסוף נפרדים בגלל סיבות שונות, חילוקי דעות וכדומה. העתיד הוא בלתי צפוי. אך בכל קשר יש סימנים האם מדובר בקשר שהולך להיות רציני בעל סיכוי להתחייבות וקבלת טבעות אירוסין.

או סימנים לקשר שאינו הולך לכיוון רציני.

הסימנים לקשר רציני:

לא צריך להגיד במפורש "אני אוהב אותך", יש לא מעט גברים שקשה להם להתבטא בצורה כזו או לזרוק לאוויר אמירות אהבה. אבל כן צריך לראות זאת במעשים.

אם הוא רוצה להיפגש איתך בכל זמן פנוי, מראה דאגה, מתקשר לשאול לשלומך, רוצה להיות בחברתך, מכיר אותך לחוג החברים שלו, משלב מאוחר יותר להורים, שואל את דעתך לגבי דברים מסוימים, משתף אותך בחיי היומיום ודברים שקורים לו.

כל אלה מעידים על גבר המעוניין בקשר רציני איתך, בין אם זה יוביל להצעת נישואין טבעת אירוסין וחתונה, זה רק הזמן יגיד.

סימנים שהוא אינו מעוניין בקשר רציני:

עוד בתחילת הקשר שלכם הוא היה במערכת יחסים עם אישה אחרת, או נשוי. חוסר יכולת להתחייב, אם לא הצליח להישאר מחויב לאף אישה, את לא תהיי שונה מהן. בעל נטייה להתמכרויות. הוא מעדיף לתקשר איתך בהודעות. נעלם לתקופות וחוזר. פלרטטן ונותן לך מסרים סותרים ולא תשובה חד משמעית.

כל אלה מעידים על גבר שאינו מסוגל להתחייב ולקיים קשר רציני.

הסימנים הנ"ל מאוד ברורים לעין במיוחד לסובבים אותך, אך עלייך להיות כנה עם עצמך על מנת לראות את המציאות כפי שהיא מבלי ליפות אותה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה