שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 

ההחלטה להנשא ותגובות הסביבה


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

 

 

הגיע הרגע המרגש- אתם מבינים שנועדתם אחד לשני, או לפחות אתם מצליחים להרגיש שהקשר בינכם חשוב לכם מספיק בכדי שתמסדו אותו. ישנה התרגשות גדולה ורבה בכל מקום. אפילו עוד לא סיפרתם לאחרים, אבל רואים עליכם- אתם קורנים משמחה. הגעתם להחלטה הזאת ביחד, ולא הייתה הצעה ברורה. מה עושים עכשיו? איך מספרים לאחרים? האם חייבים טבעת אירוסין ?

יותר ויותר זוגות מחליטים להנשא מתוך החלטה משותפת. הגברים לא נדרשים כבר היום לכרוע ברך ולהפתיע את זוגתם בצורה בלתי רגילה. היום, כשהכל שוויוני, גם ההחלטה להנשא וההצעה לכך, מגיעה פעמים רבות בצורה משותפת. ובכל זאת, עולה השאלה האם החלטה להנשא ללא טבעות אירוסין היא מקובלת?

כמובן שכל אחד ואיך שנוח לו, אבל אין ספק שקשה להתחיל להודיע לכל הסביבה על ההחלטה להנשא. יש המון לחץ, ולרוב הסביבה מתחילה לשאול איך היתה ההצעה, איפה הטבעת אירוסין וכו וכו. לסביבה כאילו יש ציפייה שהכל יהיה נורא רומנטי וחלומי, ואפשר לראות איך כל אחד ובמיוחד אחת מתחברים לזה.

גם זוגות שהחליטו יחד, מרגישים לא נוח להודיע על אירוסיהם בלי טבעות אירוסין מיוחדות על אצבעותיהם. הלחץ מופעל גם על נשים וגל על הגברים. הגבר מצופה להיות היוזם- זה שהפך את העולם כדי שההצעה תהיה הכי ייחודית שאפשר. והאשה נמדדת על פי ייחודיות ההצעה שקיבלה, ולפי זה מוערכת בידי הסביבה.

הרבה זוגות מצהירים שההחלטה שלהם נעשתה מתוך מקום מאוד אינטימי וזוגי, ודווקא ההצהרה על כך קוטעת את האופוריה שלהם, ומחייבת אותם להביט על עצמם מבחוץ בצורה שיפוטית. כמובן שזוהי תגובה מאוד אוטומטית, וצריך הרבה מודעות על מנת להניח כל מיני דעות ותגובות בצד ולא לתת לכך להרוס את הכוונה האמיתית שמאחוריי ההחלטה להנשא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה