שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 

טיפים לבחירת טבעות אירוסין


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

קנייה וענידת טבעות אירוסין מעוצבות אינן במקור מנהג יהודי אולם אין גם כל איסור על כך ולכן כל אחד ינהג כרצונו. כאשר בחור רוצה להציע נישואין לחברתו, יש לו רצון וצורך לתת לה משהו ישמש כהצהרה על רצינות כוונותיו.

טבעות אירוסין משובצות יהלום

אין שום הגבלה מבחינה הלכתית או הוראות הלכתיות איזו  טבעות אירוסין מעוצבות יש לקנות, טבעות אירוסין יכולות להיות מכל חומר ובכל צורה שרוצים. בדרך כלל נהוג לקנות טבעת משובצת יהלום, זו לא חייבת להיות הטבעת הגדולה והיקרה ביותר, היא חשובה כי יש לה משמעות וזה מה שחשוב. רוב טבעות אירוסין עשויות מזהב וניתן גם למצוא טבעות אירוסין עשויות מכסף או פלטינה, כאשר רוכשים טבעות אירוסין המשובצות יהלומים, רצוי לבדוק את איכותו של היהלום משום שמחירו נקבע לפי גולו ואיכותו, אם קונים טבעת אירוסין שהיהלום כבר משובץ בו כמעט ולא ניתן לבדוק אותו לכן חשוב לכן עדיף לקנות טבעת ויהלום בנפרד ורק לאחר שנבדקה איכותו של היהלום, לשבצו.
הרבה דוגמאות בעיצובים מרשימים ניתן למצוא באתר של נטע וולפה

עיצוב

יש טבעות אירוסין מעוצבות קלאסיות, מודרניות, עתיקות ומעוצבות. טבעות אירוסין קלאסיות, סוליטר, משובצות ביהלום אחד במרכז, הן מאופיינות בעיצוב מינימאלי שאמור להבליט בעיקר את היהלום, טבעת זו היא האהובה ביותר מכיוון שברור שמי שעונדת אותה היא בחורה שקיבלה הצעת נישואין והיא מאורסת לאהוב ליבה. טבעות אירוסין מודרניות הן טבעות מעוצבות המשלבות יהלום אחד או יותר. בדרך כלל משבצים בטבעת הרבה יהלומים קטנים שיוצרים מראה יפה ועשיר. לטבעות אירוסין עתיקות מראה עתיק והן טבעות יותר רומנטיות, בהן משלבים יהלומים עם אבני חן או כל אחד מהם בנפרד, חריטות ומוטיבים אוריינטליים.

טבעות אירוסין אומנותיות

טבעות אירוסין אומנותיות הן טבעות מכל הסוגים וכל השילובים שרוצים, ומעוצבות באופנים שונים, משתמשים ביותר מצבע אחד של זהב, בשילוב יהלומים קטנים. טבעות לא אהובות על הרבה אנשים וזה ייחודן. כלות רבות אוהבות ומעדיפות שתהיה להן טבעת אירוסין ייחודית ויוצאת דופן. זוהי דרכן לבטא את אישיותן וזהותן המיוחד להן, היא רוצה טבעת שלאף אחת אחרת לא יהיה. זו תהיה טבעת אירוסין המוצבת אחרת ומשובצת ביהלום ובאבנים לא רגילים. כאשר הגבר קונה טבעת אירוסין יוצאת דופן, הוא בעצם מראה  לכלתו לעתיד כמה בדיוק הוא אוהב אותה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה