שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 

כיצד בוחרים טבעת נישואין לגבר


tal h

סנונית שיווק ברשתות

http://snunitcontent.co.il/

 
 

אם הייתם בכמה חתונות בתקופה האחרונה, יכול להיות שנחשפתם לבני זוג שהחליפו טבעות נישואין בחופה- לא רק הבעל לאישה, אלא גם הפוך. גם אם אתם מתכננים חתונה, ואתם לא מתכננים להחליף טבעות בצורה הדדית, עדיין יש חשיבות לעיצוב טבעת נישואין לגבר.

אז איך בוחרים טבעת נישואין מתאימה?

ייתכן שלחלק מהגברים, בחירת טבעת נישואין לא יראה כמו שלב חשוב בדרך לחתונה. עם זאת, מבחר הטבעות שמוצע בשוק הוא עצום ומשימה שאולי נראית חסרת משמעות תהפוך ביום למשימה קשה, במיוחד לאור העובדה שגברים מסוימים לא ענדו טבעות במהלך חייהם.

אם אתם יודעים כמה אתם הולכים להשקיע בטבעות, מגיע השלב המעניין באמת – עיצוב הטבעת. חשוב שטבעת נישואין תתאים לאורח החיים של בעלך לעתיד, לסגנון האישי שלו ותהיה נוחה.
לכל גבר יש סגנון חיים שונה. יש לשים לב לחומר שממנו עשויה הטבעת, במידה ובעלך לעתיד עוסק בעבודה פיזת, חשוב שהטבעת תהיה עמידה. כמקרה כזה, חשבו על טבעת שיהיה ניתן להסיר מהאצבע במהירות, אך גם כזו שלא תהיה רופפת על היד ותיפול בטעות.

גברים רבים אינם מרגישים הנוח עם ענידת הטבעת על היד לאורך כל היום, אם מדובר בעניין של הרגל, או אם מדובר בעבודת כפיים, ומעדיפים להצמיד אותה לשרשרת דקה ולענוד אותה על הצוואר. בעיצוב כזה יש לקחת בחשבון את עיצוב השרשרת עליה תשתלשל הטבעת- גם אם הוא יענוד אותה מתחת לחולצה, חשוב שהשרשרת תהיה עמידה ושלא תאפיל על עיצוב הטבעת.

מבחינה אישית, בדקו לאיזה חומר הוא מתחבר יותר. לכל קראט יש צבע משלו, שלא בהכרח מתאים לכל גוון עור. כמו כן מדובר בטעם אישי, ישנם גברים שיעדיפו כסף כי הוא נחשב לגוון נטרלי, לעומת זהב שנחשב לבוהק ובולט יותר.

טבעות נישואין בקריית ביאליק ובצפון הארץ, בתל אביב והסביבה ובאזור באר שבע ודרומה - תוכלו לרכוש עיצובים מרשימים בכל רחבי הארץ בחנויות מעצבים ומותגי תכשיטים, כך שאם לא התחלתם לחפש עבורו טבעת ליום המיוחד, המלאכה רק מתחילה. בהצלחה!


 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה