שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 

כל הדרך לחופה


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

כמובן, שעל מנת להגיע לרגע בו הזוג עומד מתחת לחופה צריך להתחיל מהצעד הראשון, שהוא הצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין כמו שצריך הכול מתחיל מבחירת הטבעת הנכונה. כדאי לפני הצעת הנישואין לבדוק היטב אלו טבעות קיימות בשוק ומהו טווח המחירים הרלוונטי. ישנן אינספור טבעות אירוסין אפשריות וכדאי לנסות לקלוע לטעמה של הכלה המיועדת. לפעמים הצעות נישואין יכולות להיכשל עקב בחירת טבעת לא נכונה...

 

לאחר ההחלטה על החתונה, צריך להתחיל לתכנן אותה ולרדת לפרטים הקטנים ביותר. נושא זה כולל בחירת גן אירועים, ההחלטה על כמות המוזמנים ושליחת הזמנות, בחירת המוסיקה והדי ג'יי, החלטה על סוג המזון שיוגש באירוע, מחשבה על התוכנית האומנותית כמו הסרט שיוקרן או מופע כזה או אחר, החלטה על מיקום החופה ורחבות הריקודים, ועוד ועוד.

 

ירידה לפרטים הקטנים ביותר חשובה מאוד על מנת לקיים חתונה מוצלחת. על מנת להצליח ולפגוע במטרה בכל הנוגע לבחירת טבעת האירוסין, אחד הדברים הכי חשובים הוא לא להסתמך אך ורק על הדעה שלך. חשוב מאד לבחור עוד מספר אנשים אשר מכירים את הכל, או חברה אחת ממש ממש טובה ואיתה ללכת על מנת לבחור את הטבעת. כך למעשה תוכלו לקבל חוות דעת מן האדם שיודע בסבירות הגבוהה ביותר איזה טבעת בדיוק תהפוך את חברתכם לשמחה.

 

הרגע הגדול ביותר של בני הזוג, הטקס בו הם עומדים מתחת לחופה, חייב להיות מושלם. על מנת להצליח בכך צריך לחשוב על היכן יעמדו בני המשפחה החשובים לזוג, כיצד תתבצע הכניסה לחופה, מי יעמוד עם בני הזוג מתחתיה, מי יהיה הרב וכן הלאה. הפרטים הללו חשובים מאוד על מנת להצליח לעמוד ברגע המרגש בצורה הטובה ביותר.

 

לאחר סיום החופה בני הזוג כבר הרבה יותר משוחררים, ויכולים להתפנות לשיחות עם האורחים ולקבלת הברכות והאיחולים, לריקודים ולהנאה מהאירוע עצמו. חשובים הפרטים הקטנים ביותר על מנת לקיים חתונה מוצלחת, כזו אשר תיזכר ותישמר על ידי האורחים ועל ידי בני הזוג עצמם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה