שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות ונישואין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות ונישואין
 
לפני שהתחתנתם הייתם בטוחים שהאהבה שלכם היא לכל החיים, מצאתם את האחד והיחיד אבל מבלי לשים לב דחקתם את הזוגיות הצידה והבנתם שבמציאות הזוגיות היא לא גן של ורדים אלא מלווה בקשיים, בריבים ובשגרה. 
המשך קריאה
כשמגיעים למעמד של קניית טבעת אירוסין, יש לא מעט החלטות שיש לקבל: קביעת תקציב, יהלום איכותי, עיצוב שיתאים לטעמה של בת הזוג אך גם בחירת בצבע הזהב היא החלטה שיש לקבל.
המשך קריאה
יש דבר כזה טבעת אירוסין מושלמת? בוודאי שכן. כל טבעת אירוסין שתעניק לבת הזוג שלך תהיה מושלמת בעיניה, כי טבעת אירוסין אינה רק תכשיט אלא חלק בלתי נפרד מטקס מרגש של הצעת הנישואין.
המשך קריאה
נשים בגילאי 30+ לרוב כבר מוכנות לקשר רציני ומחייב שיוביל לחתונה, יחד עם זאת שאת נמצאת במערכת יחסים שאינה מובילה לשום מקום קשה לך להודות זה, או שאינך רואה זאת.
המשך קריאה
יום החתונה שלך הוא האירוע המאושר ביותר בחייך. הרגע שבו הוא הציע נישואין בהחלט היה מרגש ועכשיו הנה הגיע הזמן להתחיל ולהתכונן, להפיק אירוע מרשים שההכנות אליו דורשות כמה חודשי עבודה והתעסקות.
המשך קריאה
המגזר הדתי, בעיקר זה המסורתי, מגלה מודעות הולכת וגוברת עבור פרטי הלבוש השונים שאופייניים לו.
המשך קריאה
מריבות בין בני-זוג, כפי שאנו יודעים וכך למדנו לאורך כל החיים, הם דבר נורא. מריבה, כפי שאנו מבינים באופן רגיל, היא גורם שמאיים הקשר הזוגי ויש בו כדי להעיד שהקשר מתדרדר, אם לקראת סיומו בדרך לא נעימה ואם לקראת פגיעה קשה באיכותו. ואכן, מחקרים רבים הוכיחו שמתח ולחצים בתוך הקשר הזוגי פוגעים בקשר הזוגי אבל הם גם גורם אמיתי לחוליים פיזיים ובריאות הלב. לכן, חיים שלווים והרמוניה זוגית ומשפחתית חשובים מאד לבריאות הפיזית והנפשית – וכמובן למצב היחסים הרגשיים של בני הזוג. עם כל זאת, מריבה יכולה להיות דווקא ההיפך מכך. היא יכולה להיות מנגנון בריא לאיוורור של הקשר ולשיחרור לחצים הנצברים בתוך כל קשר אנושי – ולכן המריבות הן דווקא מרכיב חשוב לשמירה על בריאות הקשר.
המשך קריאה
לבנות משהו, כולל יחסים, זהו תהליך ארוך וממושך. להרוס, מצד שני, אפשר במהירות רבה. גם קשר זוגי - לרבות נישואין. כדי להמנע מהתהליך ההרסני, צריך לעצור אותו עוד לפני שמגיעים למידרון החלקלק של האשמות והאשמות-נגד, שממנו קשה מאד להחלץ. הדרך לכך, היא מודעות לכך שאנו עולמות שונים. עלינו להכיר תחילה בעובדה, שכל אחד וכל אחת מאיתנו הוא עולם בפני עצמו. אכן, יש בכך אתגר גדול, משום שהיהירות הבסיסית שקיימת בבסיס  האישיות שלנו מונעת מאיתנו הכרה באמת הפשוטה הזו.
המשך קריאה
האהבה היא משהו שאנחנו נכספים לו כל חיינו. השאיפה לזוגיות אמורה להביא אותנו להגשת הכיסופים לאהבה, אבל  זוגיות היא לא מצבו הטבעי של האדם מאחר שבסיס, האגואיזם הוא השולט בנו. יחד עם זאת, כפרדוקס מוחלט, נולדנו אולי לבד, אבל אנחנו רוצים לחיות בזוגיות, כלומר, יש כוחות משיכה של "לבד" מצד אחד לבין "אחדות כפולה", מאחר שבכל מקרה לא נהיה אחד. כיצד אם כן יוצרים ומה נדרש ליצירת זוגיות טובה חזקה וממושכת?
המשך קריאה
פנינים , נחשבות מאז ומתמיד לתכשיט יקר ערך  בעל איכויות נדירות . יחד עם זאת, כיום, לא כל הפנינים הם איכותיות, וחלקן אף מזויפות. כיצד נדע לקנות פנינים איכותיות? להלן מספר עצות
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 52 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה