שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

איך מוצאים אהבה


אורן

אורן נוטוביץ - תקשור מתקשר אמין, ישר ומקצועי. 20 שנות ניסיון. מומלץ!!!  054-6649283 ,תשובות מדויקות לכל שאלה. מורה לתקשור וכותב ספרים בתחום. 

 

 
 

איך מוצאים אהבה?

אהבה ניתן למצוא בדרכים רבות שאחת מהן היא זוגיות טובה אך יש הרבה דרכים נוספות ומענינות לגילוי האהבה שבך. כשאתה לומד לאהוב קצת את עצמך קל לך הרבה יותר למצוא זוגיות מתאימה או לחיות בקשר זוגי טוב כי אתה לא תלוי כל הזמן בזוגיות ככלי היחידי לקבל אהבה. זה המקור לרוב הבעיות בזוגיות ומציאת אהבה: האמונה שיש אדם אחר שיכול לספק לי את כל צרכיי. "האחד" הזה שכולם מחפשים לא קיים במציאות אלא רק בסרטים או באגדות. כולנו חונכנו שיש דבר כזה וזה מוטבע בגנים שלנו אך תמיד תהיה אכזבה או פרידה כשיש ציפייה למושלמות כי אין אדם מושלם. גם בתנ"ך מספרים על האלוהות כדבר לא מושלם: אלוהים כועס ומאוכזב מעצמו או מעמו וכדומה.

יש המון דברים שניתן לעשות כדי למצוא אהבה אמיתית בחיים, דרך עולם הגוף או הרוח אך תמיד צריך להיות חיבור ביניהם כדי שיווצר איזון בין שמייים וארץ. בין החומר והרוח. באם אתה רוצה למצוא אהבה עליך לחקור את עצמך והסובב אותך ולגלות מה אתה רוצה. לשם מה באת לכאן ומהי מטרת קיומך. כשיש לך משמעות בחיים וציפיות שדברים אפשריים יקרו הם מתחילים להתממש.

אחת הדרכים הטובות להתחיל בחקירה והחיפוש אחר אהבה היא לקחת מחברת ולרשום כל יום מה אתה רוצה. מה חלומותיך, שאיפותיך, הפנטזיות שלך לאהבה, איך היא תיראה, מה אתה רוצה לקבל או לתת ועוד. עצם מיקוד עצמך במטרה יוצר אפשרות להתממשותה. כמו נבואה שיכולה להגשים את עצמה אך כאן אתה הוא השולט בתהליך וכך אתה מושך את האדם הנכון שרוצה בדיוק את הדברים שאתה רוצה למצוא אותך. זה יכול להיות תהליך מהמם ומרתק. אנרגיה מושכת אנרגיה דומה. זה לא אומר כמובן שבוודאות זה יקרה אך זה יכול מאוד למקד אותך בצרכים וברצונות שלך לאהבה או זוגיות או כל דבר אפשרי אחר שאתה רוצה לממש בחיים.

ניתן למצוא אהבה דרך הרבה מקומות בחיים: זוגיות, עבודה, תחביבים, פעילויות מהנות, טיולים, תהליכים רוחניים ועוד. יש המון מה לעשות כדי לקבל אהבה. אחת הדרכים הפשוטות ביותר אך כניראה הקשה ביותר לכולנו היא פשוט: לא לעשות דבר!!! ברגע שאתה מאמין במשהו רוחני או גשמי ופשוט פותח את הידיים והלב ללא כל מאמץ אתה יכול לקבל אהבה ללא תנאי. זה הסוד הקיומי של כולנו. לשם כך הגענו לכאן וזה הייעוד של נשמתנו: לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלה. זה תהליך של התפתחות רוחנית - חומרית הניתנת להיעשות בדרכים רבות. לשם כך צריך בדרך כלל עזרה מקצועית מאדם שחווה דרך זו. כל המורים הרוחניים הגדולים מדברים על כך. על הרצון להגיע להארה - לאחדות.

לא לכל אדם יש את השאיפה לכך וכמובן אף אחד לא שופט אותך במטרה שתגיע  למצב זה אך כל אדם שחווה אורגזמה בחייו יודע שיש רגע נפלא, אפילו לכמה שניות, בו אתה נעלם קצת ורק מקבל ונהנה ללא תנאי. אולי לשם כך ברא האלוהים את הזכר והנקבה. כדי שילמדו להתמזג דרך עולם החומר ולהרגיש גם את הרוח. כך זה בטבע וגם אצלנו. זוגיות טובה ואהבה היא תמיד התמזגות - אחד הנוצר משניים. 

יש הרבה מאוד מידע על אהבה וזוגיות. באם תרצה תוכל להיכנס לאתר שלי ולמצוא מידע רב נוסף.

 

                                                                          בהצלחה, אורן נוטוביץ

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה