שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

דיני משפחה עורך דין


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

כיום אנחנו חיים בעידן מודרני, בעידן שבו הנהלים שונים ממה שהיו בעבר.

בעבר, אישה שיצאה לבילוי ללא בעלה נחשבה לבוגדת. בעבר, לנשים אסור היה להיכנס כלל וכלל לבתי קפה. כל אלה ורבים נוספים השתנו, וכיום הגישה פתוחה הרבה יותר.

בין שאר הדברים שהשתנו, היא הגישה לגירושין.

אם לפני עשר שנים, הפנייה לקבלת גט הייתה נחשבת לבושה- כיום אין לכם כל סיבה להתבייש ולהיות נבוכים. אם גם אתם פונים לצורכי דיני משפחה עורך דין שיטפל בכם בנושא, אין כל סיבה שתסתירו זאת מהקרובים ומהמכרים שלכם.

 

אז נכון, פעם גירושין היו בושה לכל המשפחה, ורבים מפני המשפחה התכחשו לכך במשך שנים רבות.. אבל כיום המצב הוא אחר. כיום זוגות רבים פתוחים בקשר לנושא, וכידוע עוברים שינויים רבים עקב הגירושין.

גברים רבים חוזרים להרגיש כמו רווקים צעירים וגם מתנהגים כך, ונשים רבות עושות דיאטות שונות וניתוחים פלסטיים בגוף כדי שיוכלו לחזור לשוק הרווקות ולתפוס לעצמן גברים צעירים.

כמובן שבנוסף לשינויים אלה שיכולים מצד אחד להוביל לבדידות, לייאוש ולפחד להישאר לבד, ישנה שמחה מהשינויים שעברנו ומהאפשרויות שפתחו בפנינו.

אז לפני שאתם מתחילים ליהנות מהשינוי שעברתם בחיים, תצטרכו קודם כל לסדר מספר פרטיים משפטיים. מה זאת אומרת? לזוגות למשל שיש ילדים תהיה עבודה רבה מאשר לאלה שבלי. תצטרכו לפנות בנושא מזונות עורך דין שיטפל לכם בנושא.

 

מה עורך דין כזה יעשה? הוא יקבע איזה תשלום יצטרך האב לשלם לאם בכל חודש כדי שתוכל לממן צרכים שונים של הילדים שלהם. לעיתים רבות הגירושין מסתיימים בכעס רב ובטינה שנשמרת. במקרים כאלה האישה תנסה "לדפוק" את הגבר בהסכם המזונות, ולגרום לו לשלם סכום גבוה ולא הכרחי. למעשה, בגלל הכעס הרב פעמים רבות הסכום שנקבע גבוה בהרבה מהסכום אותו הגבר יכול לשלם, והוא נכנס לחובות.

במקרים כאלה מתקבלת פנייה להוצאה לפועל עורך דין שיעזור לו להיחלץ מהמצב.

למרות שלפעמים נראה לכם שהשינוי יעשה לכם רק טוב, ולמרות שאתם נורא כועסים, תחשבו פעמיים לפני שתנקטו במספר צעדים. התשלום שניתן לצורכי מזונות ניתן בעצם כדי שהילדים שלכם לא יפגעו. גרימת נזק כספי אחד לשני יכולה לפגוע בילדיכם שבכל מקרה פגועים מהמצב השונה, אין סיבה שתגרמו להם לסבול עוד יותר. תנסו להתחשב אחד בשני בכלל האפשר, ותוכלו לעבור את התהליך הארוך בשקט ובלי להיכנס ללחצים ולכעסים רבים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה