שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

טבעות אירוסין וזוגיות ומה שבניהם


רותם וובז

רותם וובז

 
 

את נמצאת בזוגיות כבר זמן מה, ואת רוצה כבר לדעת מתי זה יעבור לשלב הבא? מתי הוא יציע לך נישואין?

יכול להיות שהוא כבר הציע לך אבל את לא ייחסת לזה חשיבות כי איך זה יכול לקרות כל כך מהר?

לידיעתכן נשים יקרות- גברים כבר בתחילת הקשר מציעים הצעה למחויבות בין השורות ממש בתחילת הקשר, נשים מחכות לאקט סימבולי של הצעת נישואין והענקת טבעת אירוסין, אצל גברים המשפט, "בואי נעשה ילדים" או "תראי איזה ילדה יפה, מעניין איך הילדים שלנו יהיו" מעידים על הרצון שלהם לבנות איתך בית ולהקים תא משפחתי.

נשים רואות בהצעות האלו חיפזון כי הרי הגבר אינו מכיר אותי, הגבר מבחינתו מרגיש שהאישה אינה מוכנה ללכת איתו באש ובמים ולאט נסגר.

גברים הם ספונטניים בקבלת ההחלטות ושהם רוצים משהו הם יעשו הכל על מנת להשיג אותו לעומת זאת נשים הן יותר שקולות במיוחד בהקשר של מערכות יחסים ובחנות כל צעד מהחשש להיפגע.

לכי תדעי, אם היית מסכימה לעשות איתו ילד בשלב מוקדם של מערכת היחסים כבר מזמן הייתה לך טבעת אירוסין וטבעת נישואין ואולי גם ילד?

יחסי הכוחות של גבר ואישה הם הפכים כמו יין ויאנג

כשאר האישה אינה מראה רצון וכמיהה לחתונה הגבר יציע לה נישואין, הגבר יוזם כשהאישה לא, והוא יותר אקטיבי ככל שהיא יותר פאסיבית. רוב בנשים חושבות שאם הן לא ייזמו וילחצו לכיוון של טבעות אירוסין זה לא יקרה, וזה לא המצב.

וותרי על השליטה, תפסיקי ליזום ותראי שזה יבוא ממנו, יחד עם זאת חשוב לזכור שלוותר זה לא לשבת בעצבים ולחכות שזה יקרה רק ברגע שתוותרי לגמרי הוא ירגיש את חופש הפעולה ליזום את המהלך של הצעת הנישואין, אל תשכחי גברים מבשלים עם הרעיון לאורך הזמן.

או שזה קורה בספונטניות בתחילת הקשר (כפי שציינו), או שזה רעיון שצריך להבשיל לאורך זמן.

אחד הדברים שאסור לעשות הוא אולטימטום, קביעת אולטימטום בעל 2 אפשריות או שמתחתנים או שנפרדים לא משאיר מקום למיקוח או להבנה של הצד השני, ותמיד יגרום לפרידה לא רצויה או להמשך בתהליך שהם אינם מחויבים אליו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה