שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

לחבר שלך מגיע מתנות!


ליאור

מתנות

picapic.co.il

 
 

אחד הדברים שהכי מועילים בקשר עם חבר הוא לתת מתנות לחבר בכל הזדמנות שהיא. הבעיה היא שלפעמים אנחנו לא יודעים איזה מתנות לחבר לתת ולא יודעים מה לקנות.

במאמר שלפנינו נסביר למה כדאי להשקיע בנתינת מתנות לחבר, מה נותנים ואיך יודעים מה הוא אוהב לקבל.

 

מתנות לחבר

כשנמצאים בקשר עם חבר חייבים לשמור על הקשר ולפתח אותו כמה שאפשר, זה חשוב כדי ליצור ענין גם בהמשך, ולרגש אותו מחדש. בשביל זה בדיוק מחפשים לתת מתנות לחבר בכל הזדמנות, לרגש אותו, לפתוח לו את הלב ופשוט להתאים אותו אליכם.

אז בכל פעם שמגיע הזדמנות בו אפשר לקנות מתנות לחבר צריך לנצל את זה עד הסוף. נכון שכולנו יודעים שביום הולדת נותנים מתנות לחבר ובוודאי שאז לא נשכח, אבל כדאי לדעת שיש עוד הרבה הזדמנויות שבהם אפשר לתת מתנות לחבר בלי הרבה מאמץ. זה יכול להיות לקראת התחלה של עבודה חדשה, או אפילו סתם כך בסוף שבוע. לקראת קבלת תואר או סיום לימודים, או לפני מבחן קשה.

האמת היא שמי שבאמת מחפש מוצא מספיק הזדמנויות מתאימות מתי להעניק מתנות לחבר ולתת את זה בצורה מפתיעה ומקורית.

 

מה קונים

ובכל זאת... זה לא פשוט. פעמים רבות אנחנו עומדים בפני משימה של לקנות מתנות לחבר ומתלבטים מאד. איזה מתנה כדאי לקנות? מה הוא יאהב לקבל? מה יראה לו שרצינו לתת מתנה מכל הלב?

כי מתנה לא מוצלחת שלא אוהבים אותה בכלל, יוצרת הרגשה רעה מאד ועלולה להרוס את הקשר שכבר נוצר. מתנה שפוגעת, שהיא לא מכובדת, שהיא לא מספיק ברמה טובה יכולה לתת הרגשה של זלזול או אפילו של פגיעה.

מצד שני, אחרי שכבר נתנו את כל המתנות המקובלות כמו: עט, עטיפה לנייד או מחזיק מפתחות יהיה לנו קשה עוד יותר למצוא מתנות לחבר שעדיין אפשר לחדש.

 

מתנות לחבר שאוהבים

ישנו פטנט פשוט מאד כדי להגיע אל התוצאה הסופית - כאשר אתם חושבים על מתנות לחבר לעולם אל תחשבו על מה שאתם אוהבים. צריך להבין שאנשים שונים זה מזה ויש לכל אחד טעם אחר לגמרי, אם תתנו משהו כי זה מצא חן בעיניכם אתם עלולים לאכזב את החבר  שלא ידע בכלל מה רציתם.

אז שימו את עצמכם במקומו, חשבו היטב על התחביבים שלו ומה מדבר אליו, כך תצליחו לקנות מתנות לחבר שיתקבלו באהבה ויחברו ביניכם. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה