שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

מהו בעצם אימון אישי לזוגיות


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

רווקים ורווקות מרגישים שהם עושים את כל מה שרק ניתן כדי למצוא זוגיות. למרות כל הניסיונות הללו הם נשארים רווקים ומרגישים תסכול מחוסר ההצלחה. רבים חושבים שעם אתרי ההיכרויות הרבים אשר קיימים רבים מהרווקים ימצאו זוגיות אך לא כך הדבר. גם אם בפועל יוצאים ליותר דייטים, בשלב מסוים התחושה היא שזה לא זה והם לא ממשיכים לדייט הבא. אימון אישי לזוגיות ובכלל אימון אישי מקנה כלים טובים יותר למציאת זוגיות ובנייה של תקשורת בין אישית טובה יותר לצורך הצלחה בתחום זה.

מה זה בעצם אימון אישי לזוגיות?

אימון אישי הינו בעצם תהליך המאפשר בדיקה של כל המשתנים הגורמים לדייטים לא מוצלחים ולחוויות המתסכלות הנוצרות כתוצאה מכך. התהליך של אימון אישי הינו תהליך למידה בהו מתאמנים ועובדים על שינוי ההרגלים. אימון אישי מביא את המאומן להבנה של מה הוא מחפש בבן הזוג. בתהליך האימון נבדק כיצד ניתן לשנות את כל התפיסות שגורמות לעיכוב במציאת בן זוג. אימון אישי מאפשר למאומן להעלות את הביטחון עצמי, מאפשר יכולת הכלה של הכנסת קשר חדש לחיים.

מסלולים הקיימים באימון אישי

קיימים מספר מסלולים אפשריים באימון אישי. אימון אישי לחיים שמטרתו להגדיר את מטרתו של המאומן בחיים. אימון אישי עבור קריירה שמטרתו לסייע בקידום היעדים של המאומן מבחינת הקרירה. אימון אישי לזוגיות מסייע למאומן להגדיר את המטרות ולסייע לו לעבור את המכשולים אשר מעקבים אותו במציאת קשר זוגי.

תקשורת בין אישית

תקשורת בינאישית אפקטיבית הינה הבסיס לכל מערכת יחסים. מערכת היחסים יכולה להיות בעבודה, בחברה וכן גם במערכות יחסים. תקשורת בין אישית יכולה להעצים או להחליש את מערכת היחסים. הדרך שבה נתקשר עם בן/ת הזוג שלנו תשפיע על המשך הקשר. איכות התקשורת תלויה בשני בני הזוג, כל אחד משני הצדדים תורם או מרע לתקשורת זו. באימון אישי לזוגיות המאמן מקנה כלים שבהם יוכלו להשתמש בני הזוג לשיפור התקשורת שביניהם. איכות התקשורת חשובה מאין כמוה בלעדיה קשר לא יוכל להתקיים ואיתה קשר יוכל לצמוח ולהתפתח למקומות טובים ואיכותיים.

מידע ופרטים נוספים ניתן למצוא בקישור הבא

http://www.orlaguf.com


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה