שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

מטפלת זוגית בירושלים


טל ביטון
 
 

התאהבות היא דבר נפלא, מלא רגש ושמחה, אשר גורם לנו לחוש שמצאנו את החלק השני שלנו שעמו נרצה להזדקן. שלב ההתאהבות נמשך כמה חודשים ואחריו, אט אט, הוא מפנה את מקומו לשגרת הזוגיות. גם לשלב זה ביחסים היבטים יפים ומרגשים אך הוא מהווה למעשה את החלק הריאלי והמיושב של הזוגיות. שגרה עשויה לגרום לבעיות ולחילוקי דעות לא פשוטים, ובכדי להתמודד עמם באופן בריא מומלץ לפנות אל מטפלת זוגית בירושלים.

אחרי כמה חודשים של היכרות, כאשר הזוגיות נכנסת לשלב רציני ומיושב יותר המלווה במגורים משותפים, מתגלות תכונות של בני הזוג אשר עד אותו הרגע לא נחשפו. עובדה זאת עשויה לגרום לחיכוכים שעד אותו הרגע לא היו, לדוגמה: אישה אשר אוהבת סדר וניקיון החיה עם בן זוג מבולגן במיוחד. מטפלת זוגית מספקת אווירה ניטראלית ואובייקטיבית שבה כל אחד מבני הזוג אומרים את אשר על לבם במטרה להגיע לשיתוף פעולה, להבנה ולהתחשבות איש ברעהו.

התחשבות הדדית

טיפול זוגי בירושלים מסייע לבני הזוג להתמודד עם השגרה, ולעתים קרובות עם העובדה כי חיים משותפים זקוקים למסירות ולהשקעה הדדית, בעיקר כיוון שהריגוש שאפיין את תחילת היחסים הוא כבר לא אותו ריגוש. מטפלת זוגית בירושלים מנחה את בני הזוג כיצד לייצר רומנטיקה והתרגשות בכדי "לתבל" את היחסים ולא לגרום לשעמום הדדי. העצות אשר היא מעניקה ניתנות ליישום פשוט לאחר הפגישה ולמעשה בכל החיים.

מטפלת זוגית בירושלים יכולה להועיל מאוד במקרים שבהם אופי בני הזוג שונה ואפילו סותר אחד את השני, לדוגמה: גבר דומיננטי מאוד ואף אגרסיבי לצד בת זוג מאוד שקטה ומופנמת. המטפלת הזוגית תבחן בעיניים מקצועיות את היחסים, תעמוד על נקודות המחלוקת הקשות ביותר ותנחה את בני הזוג כיצד לקבל זה את אופיו של זאת מבלי לכפות שינוי. זוהי נקודה קריטית במהלך טיפול זוגי בירושלים, והוא מהווה את הנחת הבסיס החשובה ביותר במסגרת התהליך.

מסירות משותפת לתהליך

מפגשים קבועים, בדרך כלל פעם בשבוע, מבטאים את דרך ההתנהלות הרצויה בכל הקשור לטיפול זוגי. מדובר על תהליך מורכב שדורש מסירות ומשמעת עצמית גבוהה. מטפלת זוגית בירושלים מעניקה בדרך כלל נקודות למחשבה בסיומה של כל פגישה בצירוף תרגול אישי וזוגי, כמו למשל: יציאה לבילוי משותף ורומנטי פעם בשבוע. בפגישה הבאה משתפים בני הזוג את המטפלת בנוגע למשימות שבוצעו ואת רגשותיהם בנוגע לכך בכדי שתוכל להסיק מסקנות ולהתקדם בטיפול.

טיפול זוגי מכוון לשגרה נוחה ונעימה עבור שני בני הזוג. מטפלת זוגית בירושלים מקפידה שלא להציג התנהלות מסויימת כמודל נורמאלי כיוון שלמעשה אין כזה – העיקרון הוא שכל זוג בונה לעצמו באופן הדדי את השגרה המאפיינת אותו, גם אם לאחרים היא נראית חריגה. יחד עם זאת, חשוב כי יושם דגש על כך ששני בני הזוג, באופן שווה, יהיו שותפים למציאת הדרך המשותפת, אחרת אחד מהם לא ירתם לתהליך ויחוש מתוסכל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה