שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

מתקשרת מומלצת


שיווק נכון
 
 

עולם התקשור הוא תחום מעניין ומסתורי. פעולת התקשור באה להציע עזרה לאנשים שונים על ידי הכוונה עם הסבר, פירוש, ייעוץ ועוד. הרבה פעמים התוצאה המתקבלת היא תובנות חדשות על החיים כתוצאה מראייה אחרת של המצב. הרבה אנשים בכל שלבי החיים משכבות אוכלוסיה שונות, פונים לעזרה של תקשור. מצבים לדוגמא הם מקרים של יגון ועצב, הימצאות בנקודת מפנה בחיים או עומדים במקום במצב מסוים וצריכים תמיכה ועידוד למסלול חיובי יותר. למי שמעוניין לאתר מתקשר או מתקשרת מומלצת, קיימים כמה אמצעים לעשות זאת.
חלק מהמקומות הן למשל רשת האינטרנט. כיום כמו לכל תחום מקצועי אחר גם מתקשרים מחזיקים אתרי אינטרנט שבו הם מספרים על עצמם ועל תחום התקשור. בנוסף קיימים אתרים ייעודיים כמו: פורומים מיוחדים, אתרי מיסטיקה למיניהם ומודעות פרסום שונות לאתרים אחרים הקשורים לנושא התקשור והמיסטיקה.

 

לפני החלטה לאיזה מתקשרת מומלצת כדאי לגשת ניתן לעשות כמה בדיקות קצרות על מנת לאתר מתקשרת מומלצת טובה. כאמור מלבד בדיקה בפורומים ייעודיים ביקורות ותגובות של אנשים שכבר התנסו במפגשים כאלו ואפשר לשאול אותם שאלות בנושא. כמו כן חיפוש בגוגל מידע ופרטים נוספים וביקור באתרים של המתקשרים ישפוך עוד אור על מתקשר או מתקשרת מסויימת. אפשר גם לשלוח להם הודעה ולראות את התשובה שלהם.

באופן כללי עיסוק המתקשרים מתחלק לכמה תחומים. זאת אומרת מתקשרת מומלצת אחת יכולה להתמקצע בתחום הזוגיות כאשר מתקשרת מומלצת אחרת יכולה לעסוק בתחום הבריאות. בנוסף להבדל בתחום בנושא קיים גם שוני בשיטת התקשור. קיימים כאלה המתקשרים בעזרת קלפי טארוט ויש כאלה בעזרת חוצנים. הבחירה צריכה להיות לפי מי שאתם יותר מאמינים על השיטה שלו. לאחר שבררתם על המתקשר ועל הדרך שלו והתחום התמחות, נסו להבין יותר גם על האישיות והאופי שלו או שלה. מפגש עם מתקשר או מתקשרת מומלצת יכולה להצליח יותר אם תבחרו את זה או זאת שאתם יותר מתחברים אליה כאישיות.

 

עד לא מזמן אנשים שהיו מחפשים מתקשר או מתקשר, היו בסופו של דבר מגיעים לפגישה פיזית וכך מקבלים את השירות. כיום ישנם מתקשרים שמספקים תקשור דרך שיחת טלפון מבלי שנצטרך ללכת לאן שהוא.

למידע נוסף אפשר ליצור קשר עם סיגלית המתקשרת ולשמוע עוד הסבר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה