שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

שוברי מתנה כתחליף למתנות המקובלות כיום


אושר

קופירייטינג

 
 

לאחרונה, המונח שוברים עובד חזק מאד בארצנו. האפשרויות הקשורות לתחום של שוברים בלתי מוגבלות. אלה יכולים להיות שוברי הנחה, או שוברים, שהופכים לקופונים במקומות לקופונים, או לחילופין שוברים לרכישת מוצרים בהוזלה, או שוברי מתנה במגוון מקומות אחרים.

שוברים המשמשים כתווי שי מקובלים ביותר, והם נחשבים למתנה מועדפת שוועדי עובדים מעניקים לעובדיהם בתקופות החגים.

שובר מתנה, שהוא אהוב ביותר בקרב הרבה אזרחים בארץ, הינו שובר מתנה למכוני ספא. שוברי מתנה לחבילות ספא, אהובים אצל זוגות אשר כל הזמן מחפשים לצאת לחופשה זוגית לא יקרה וחלומית. אלו שוברים שנחטפים מאוד בתקופות החגים ובקיץ.

שוברים כתחליף למתנות

אנו חיים בתקופה של שוברים. קיימות כ"כ הרבה סוגים של שוברים, שקשה מאד לא להתבלבל כשאנו שומעים על המונח שוברים, אם הכוונה לשוברי מתנה, לשוברי הנחה או לחילופין לקופונים שאנחנו מקבלים בדואר. שוברים יכולים להיות אותם שוברים בעיתונות היומית, המוצעים כחלק ממסע פרסום של חברות ומותגים מסוימים.

הגלישה אונליין, של בני זוג לא מעטים, בכל קבוצות הגיל ומכל המגזרים, הפכו את הנושא של קנייה של שוברים, לנושא פופולארי מאד, ואין מי שלא נשבה בקסם, הן של חיפוש שוברי הנחה וגם של קניית השוברים.

שוברים שמאד נפוצים בימים אלה, אלו שוברים של מקומות המציעים דילים בכול שעות היום. שוברים הזוכים לביקוש די גבוה, אלו שוברים של המבצעים המוכרים, המציעים שובר שובר, שבו אתם מקבלים שובר אחד שונה, על כל שובר שאתם קונים במסגרת המבצעים השונים המוצעים אונליין ובעיתונים.

שוברי מתנה לאירוע ועוד

שובר מתנה לאירוע כתחליף של מתנה, זהו מנהג חדש שפיתחנו בארצנו הקטנה.

אין ספק, שמקוריות נראית לאחת התכונות החזקות שלנו, בכול מה שקשור במתן מתנות.

בארצנו, קיימת ההבנה שתחום השוברים השתרש עמוק בקרבנו, ואם ניתן להפוך את ההרגל של רכישת שוברים הן למשהו שימושי ויעיל, כמו לדוגמא פתרון מעולה לסוגיה הנצחית של "מה מביאים מתנה לחתונה?", אז בעצם עוד נעים יותר.

רבים, שאינם יודעים איך מה לתת לזוג הנישא ביום חתונתו, מחליטים שדווקא שוברים של ספא אחרי החתונה, אפשר להיות מתנה נפלאה, או אפילו שובר הנחה של 70% לסיר לחץ משוכלל, עשוי להיות מתנה נהדרת.

מה שמעניין, כי יש הרבה זוגות, שאפילו לא כועסים כשהם מקבלים שוברי מתנה לחתונתם. עניין זה אף פותר להם בעיה עתידית. כי הינם יודעים בדיוק מה הם יתנו מתנה באירוע הנראה לעין של מי שהביא להם מתנה לחתונה, שובר הנחה של 60% לשמיכה זוגית לחורף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה