שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

שומרים על הלהבה - טיפול זוגי בחיפה


 
 

זוגיות דורשת השקעה יום יומית ולא תמיד ניתן לעשות זאת באופן זוגי ונדרשת עזרה של גורם שלישי. לפניכם מקרים, בהם נדרש טיפול זוגי בחיפה.

צבירת ותק

כולנו זוכרים כיצד מערכת היחסים התחילה... הכל היה נפלא, כל הזמן רציתם להיות ביחד וכל אות חיים מהצד השני של הזוגיות, עורר פרפרים בבטן. איכשהו, כבר אחרי מספר חודשים ביחד, מתחילים להיכנס לשגרה ופתאום, דברים שנראו מקסימים ושובי לב בהתחלה, נראים פחות מקסימים ואולי אף מעצבנים. זהו שלב שכל זוג עובר ואין זה אומר, שלא תוכלו לחיות חיים נפלאים ביחד! לפעמים, זהו הזמן לבדוק כיצד כדאי להמשיך וכיצד ניתן לשפר.

לקראת התמסדות

אתם כבר שומעים את פעמוני החתונה מצלצלים וההכנות בשיאן. זהו בדיוק השלב, שבו המשפחות מתחילות להביע את דעותיהן על כל דבר ועניין, הכסף הופך לחלק משמעותי משיחות היום וזוגות רבים נתקלים בקשיים בזוגיות דווקא בתקופה, שאמורה להיות מרגשת ומאחדת. טיפול זוגי בחיפה יכול לעזור לבני הזוג לשמור על הזוגיות שלהם בתוך התקופה המטורפת הזו ולקבל עצות לגבי המשך החיים המשותפים להתחלה בריאה יותר.

ילדים זה שמחה!

כאשר מצטרף ילד למשפחה, ללא קשר למספרו בשושלת, הוא מטלטל את מערכת היחסים הזוגית וזוגות רבים אף בוחרים להתגרש בסמוך ללידה. כבר בתקופת ההריון, כאשר ההורמונים משתוללים והציפיות של כל אחד מבני הזוג מן החלק השני של הזוגיות משתנות, עולים קשיים רבים, אשר ללא טיפול זוגי בחיפה עלולים להוביל למצב, שבו כבר קשה לאחות את הקרעים.

הקן המתרוקן

אז הילדים גדלו, וכך גם שני בני הזוג. כל אחד התפתח והתבגר תוך כדי ההמולה של גידול הילדים והדאגה לפרנסה. ואז הילדים עוזבים את הבית ויוצאים לבנות את חייהם העצמאיים ובני הזוג יוצאים לפנסיה. פתאום הבית ריק וכך גם הלו"ז ולא נותרת ברירה, אלא להיות האחד עם השנייה. הבעיה היא, ששני בני הזוג כבר אינם כפי שהיו בתחילת הקשר ועליהם להכיר מחדש האחד את השנייה, דבר אשר עלול לעורר קשיים רבים גם הוא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה