שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 

תשובות מדויקות לשאלות בתחום הזוגיות ואהבה דרך תקשור


אורן

אורן נוטוביץ - תקשור מתקשר אמין, ישר ומקצועי. 20 שנות ניסיון. מומלץ!!!  054-6649283 ,תשובות מדויקות לכל שאלה. מורה לתקשור וכותב ספרים בתחום. 

 

 
 

שלום,

זוגיות ואהבה הם הנושאים שרוב האנשים מתחבטים בהם הרבה מאוד. כמתקשר וכעובד סוציאלי עם ניסיון של 20 שנה בתחום אני מדבר כול יום, בעיקר עם נשים, על זוגיות ואהבה. יש כול כך הרבה שאלות כגון: האם הוא אוהב אותי? האם הוא האחד? איך הוא מרגיש כלפי? האם הקשר הזה נכון עבר? האם להתחתן? האם להיפרד? איך לשפר את הזוגיות? ועוד.

דרך תקשור מדויק ניתן לקבל תשובות אמינות בתחום. אלפי אנשים חוו זאת אך לא תמיד קל לקבל את התשובות כי אתה רוצה לקבל מידע שיעזור לך כפי ראות עינך וברור שזה לא תמיד כך. עצם הקשר - השיחה עם איש מקצוע שיכול לכוון אותך גם מעבר לתקשור המתקבל. הכוונה נכונה איך וכיצד לעשות את בדברים הנכונים בלי שתיפגע יכולים לשנות את חייך. לא תמיד האינטואיציות או הרגשות שלנו מכוונות אותנו לכיוון הנכון לכן דרך תקשור שהוא בעצם הקשר בינך לבין נשמתך תוכל לקבל את כול המידע שאתה זקוק.

בתקשור אני משמש כמתווך נקי בין עולם החומר לעולם הרוח. עולם הרוח שלנו: בשמתנו המחוברת לכול הנשמות בעולם, למדריכים והשומרים הרוחניים שלנו יש את כול המידע לרגע זה של חיינו. באם אתה לא מוצא את התשובות המדויקות לב תמיד חשוב לפנות לאיש מקצוע לעזרה. הרבה מאוד אנשים מתקבעים או נסגרים בתוך עצמם בעקבות מריבות סתם או מתוך אי ידיעה של בניית חיי זוגיות נכונים ומוותרים מהר על הקשר. זה ודאי לא תמיד נכון.

אף אחד לא מלמד אותנו איך למצוא אהבה או איך לחיות כון בזוגיות. אנו באים מבית בו ראינו את הקשר הזוגי בין הורינו, חברים, סרטים, תקשורת. אנו בעצם מותנים ע"י החברה וחושבים ומאמינים בדברים שהם לא תמיד נכונים עבורנו.

כול אדם הוא יחיד במינו. אין אדם מושלם לכן אין זוגיות מושלמת. זה קיים רק באגדות. באם נאמין שיש אדם שיכול לספק את כול צרכינו הרי תמיד נהייה מאוכזבים. לא קיים דבר כזה. אנו חייבים להיות ולהתמלא גם בתוך עצמנו כדי פתח קשר איתי לאורך זמן. יש עבודה וחברים ועיסוקים מעניינים, לימודים, דנאות ועוד. ככל שנמלא את חיינו גם לבד כך הזוגיות רק תפרח ותשתפר.

זה כלל יסוד בזוגיות אחרת נהפוך את הקשר לתלותי והתוצאה תהייה רק מריבות וכעסים. באם לא נמד למלא את עצמנו קשר חדש לא ישנה דבר.

נכון שלפעמים אני מקבל בתקשור שצריך להיפרד, אפילו לאלתר, כול מקרה לגופו. וודאי שלא נכון להיות בקשר שהוא לא נכון עבורך. באם תדע ותבין את הסיבות לדברים תוכל להתפתח ולפתוח דף חדש בחייך.

לפני שאתה מקבל החלטות מהירות נסה להעזר באנשי מקצוע, זה תמיד טוב ונכון. בדיוק כמו שאנו הולכים לרופא כשאנו חולים טוב להתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורך.

 

    בהצלחה בכול, אורן נוטוביץ

להמשך קריאה >>> קשר זוגי ואהבה >>

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה