שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> זוגיות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות כללי
 
חבילות ספא זוגי מוצעות על ידי כמעט כל מכוני הספא וכוללות יום פינוק לאוהבים, זוג חברים או משפחה. חבילות ספא יכולות להתאים לסוגים שונים של אירועים וגם כמתנה לחברים טובים. לאילו אירועים במיוחד מתאימה חבילת ספא זוגי?
המשך קריאה
מכל שלל החוויות המזומנות לזוגות מעטים הם היכולים להתחרות בחוויה שנקראת ספא זוגי. אם אתם זוג בתחילת הדרך, זו דרך טובה לחוות משהוא שטרם התנסיתם בו.
המשך קריאה
"גם ליונים דוקר ויש עניינים" כתב המשורר, העיתונאי והפזמונאי יהונתן גפן.  אי-הבנות, כעסים, טינות ומשקעים עכורים שונים מתגלעים ומצטברים בחייהם של זוגות רבים. לא אחת, בהדר מודעות  לנזק המצטבר שעלול להיגרם כתוצאה מהתעלמות מהם ומאי יישוב הסכסוכים עלול הקשר הזוגי לעלות על שרטון, מה שעלול להוביל לגירושין. ייעוץ זוגי שניתן במסגרת טיפולית מקצועית, ממוקדת, עשוי לגשר בין בני הזוג. הייעוץ מאפשר להידרש לסיבות שהביאו למשבר ביחסים מעצם קיומה של המסגרת הטיפולית לאפשר כינון בסיס חדש וחזק לזוגיות.
המשך קריאה
משלוחי פרחים הם תמיד סוג של פיתרון יכולים לאי נעימות כל שהיא, אם למשל שכחתם את היום הולדת של חברה או מישהי מן המשפחה שלכם... במאמר זה תקבלו הסברים על משלוחי פרחים באזור מסויים.
המשך קריאה
האם אי פעם תהיתם מדוע לפעמים יש לכם משיכה מידית לאנשים מסוימים ואילו פעמים אחרות הנוכחות של אנשים אחרים גורמת לכם להרגשת אי נוחות? אמנם יש הרבה תאוריות עתיקות המבקשות להסביר את המורכבות של מערכות יחסים, אך אסטרולוגיה, אשר נחשבת לאחד מהמדעים העתיקים ביותר, מסייעת לתת תשובות.
המשך קריאה
הכתבה הזו פונה לזוגות שנשואים כבר כמה שנים טובות, ורוצים לציין את האהבה שלכם בשדרוג טבעת האירוסין, אותה הטבעת שאיתה חגגתם את מעמד הנישואין..
המשך קריאה
קנית תכשיט יהלום לבחירת ליבך הוא מעשה מקסים. כל אישה תשמח לקבל מאהובה תכשיט יהלום ולא משנה מה האירוע לכך. לפני שאתה ניגש לחנות התכשיטים, כדאי שתלמד דבר או שניים על תכשיטי יהלומים, כי לפעמים אהבה זה לא מספיק
המשך קריאה
מוצרי אהבה אתם מרגישים שיחסי המין שלכם בנסיגה
המשך קריאה
  חנות לאביזרי סקס פעם בשבוע או שבועיים אתם מקציבים לעצמכם ערב רומנטי, הרי יש לכם ילדים, השגרה עמוסה בלחצים ופרנסה
המשך קריאה
החלטת לארגן לחברה הטובה שלך מסיבת רווקות. כבר הכנת רשימה ארוכה של פעילויות, צילמת את החתן, הכנת משחקים, קנית אלכוהול ואמרת לכל הבנות איזה אוכל הכלה העתידית הכי אוהבת כדי לקיים את הארוחה הכי טעימה במסיבת הרווקות שלה. עכשיו רק נשאר לך להחליט איפה תקיימי את האירוע המרגש. האופציות הן רבות, אך אחד המקומות האטרקטיביים והמוצלחים ביותר הוא ספא.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 42 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה