שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 
אם הייתם בטוחים כי את גן האירועים שבו תתחתנו תראו רק פעמיים – ביום בו תסגרו תאריך וביום האירוע שלכם, כדאי שתחשבו שוב. בלי שתשימו לב, מתחם האירועים שבו תהפכו לבעל ואישה, יהפוך לבית השני שלכם. אל המתחם שבו תיצרו מניפה של זיכרונות מתוקים, תגיעו בשלל מועדים שונים – מערב הטעימות ועד פגישת ניהול האירוע.
המשך קריאה
אתם כבר יודעים מה תלבשו באירוע החתונה שלכם, אך מה לגבי האורחים? במרבית אירועי החתונה, מקבלים כל האורחים הזמנה שבה מופרט יום האירוע, תאריך האירוע והמקום בו הוא יתקיים. עם זאת, ישנן גם הזמנות שעליהן מצויינים פרטים נוספים, כדוגמת קוד הלבוש הנדרש. ישנם זוגות שחולמים על חתונה לבנה לדוגמא, וכך הם רוצים לעודד את האורחים לשיתוף פעולה: להגיע כולם לבושים בצבע הלבן. תתפלאו, אך כן: ישנן כלות שמוכנות להיות בנוכחות נשים הלבושות בשמלות לבנות, ואף חולמות על כך. השאלה היא האם אכן לגיטימי לדרוש מהאורחים להגיע בקוד לבוש אחיד?  
המשך קריאה
תכנון חתונה כיום זה לא דבר פשוט במיוחד, לעיתים אף מדובר בעסק יקר. כאשר מתכננים חתונה יש כל כך הרבה פרטים לתכנן ולסגור ולדבר עם המון בעלי מקצוע שיש צורך בהם במהלך האירוע. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר טיפים לתכנון חתונה בקלות.
המשך קריאה
בשעה 19.00 בערב לערך, יגיעו האורחים שלכם למתחם האירועים בו אתם חוגגים את האהבה שלכם. מרגע זה, יש לכם לערך כ-5 שעות של אהבה גדולה, התרגשות עצומה ורגעים שילוו אתכם הלאה לכל החיים.
המשך קריאה
סטודנטים שמחליטים למסד את הקשר ולהתחתן צריכים לצאת מנקודת הנחה ייחודית. נקודת ההנחה הייחודית נובעת מעצם הסטטוס של הסטודנטים ומה שמאפיין אותם.
המשך קריאה
אולי כדאי להתחיל דווקא בצפירת הרגעה: לא באמת משנה באיזה תאריך תתחתנו, קהל האורחים שלכם המורכב מחברים ובני המשפחה, יגיע לחגוג אתכם את יום האהבה הפרטי שלכם. יחד עם זאת, מאחר ואתם מארחים באירוע שלכם, חשוב מאד שבעת שאתם בוחרים את תאריך האירוע, תבחרו בתאריך שעתיד להיות נוח ואידיאלי לאותו הקהל. מנהלי האירועים של מתחמי האירועים מצויידים בלוח שנה שבו מצויינים תאריכים פחות מומלצים, שכדאי שגם אתם תכירו אותם או לפחות תקחו אותם בחשבון:
המשך קריאה
עולם החתונות נהפך לכל כך נדוש עד שלפעמים האורחים שמקבלים הזמנה לחתונה, רואים בזה כעול כבד. אם מדובר בחתונה שלנו, מוטלת על כתפינו חובת ההוכחה כלפי האורחים להראות להם שהכסף ששלשלו במעטפה והמאמץ להגיע לחתונה היה משתלם.  
המשך קריאה
כבר נדמה כי קשה לחשוב על אירוע החתונה במונחים של חיסכון או עלות נוחה. אירועי החתונה שנערכו בשנים האחרונות הציבו רף גבוה לכל הזוגות המאורסים שעומדים להתחתן, אך לשמחתם של אלו עדיין אפשר לחגוג אירוע בלתי נשכח מבלי להוציא כספים רבים.
המשך קריאה
ענף האירועים הוא ענף שנמצא בהתחדשות תמידית. אחד השדרוגים הגדולים ביותר שידע ענף החתונות הוא הוספת יום בשבוע לחגיגת האירוע: יום שישי בצהריים.
המשך קריאה
בחירת מקום לחתונה שלכם יהיה ללא ספק אחת ההחלטות הגדולות שאתם תעשו בתור זוג צעיר, אז זה טוב להתחיל לשקול את האפשרויות שלכם באופן מיידי. אם אינך בטוחים היכן לקיים את החתונה שלכם, ישנם כמה פקטורים שאתם צריכים לקחת בחשבון.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 118 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה