שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

אולם אירועים לחתונה בסגנון נשף


רחלי

חצר המלכה

את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.
 
052-9097572

 

 
 

 

כאשר השקעה במשאבים פוגשת את קונספט העיצוב הייחודי, מתקבלת תוצאה שכבר ממבט ראשון בולטת בייחודיות שלה. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על אולמות שמיועדים לאירועים גדולים, מכיוון שלצד האולמות הסטנדרטיים שהעיצוב שלהם חוזר על עצמו, ניתן לפגוש גם יצירות מופת שבהן בכל פרט, ולו הקטן ביותר, מורגשת כוונה תחילה להתעלות על הסטנדרטים כדי לרגש באמת.
 
מה עומד מאחורי ההבטחה לבחירה חופשית של העיצוב
 
כחלק מהסטנדרט הקיים, כל אולם אירועים לחתונה, מאפשר לזוג לבחור כיצד יעוצב המקום. הכוונה היא בדרך כלל לקישוט של השולחנות שמתמקד בסידור הפרחים המרכזי ולסוג המפות. אולם אירועים אשר שואף לצאת מהקופסה ולהעניק לחתונה אווירה של נשף אמיתי, ידגיש בעת עיצוב האולם את הירידה לפרטים הכי קטנים. הכוונה היא להתאמה בין הקונספט לתאורה, בין התאורה למסכי ענק ובין מה שמוקרן על המסכים הללו לבין העיצוב של סידור השולחנות. כלומר, לא מדובר על בחירת מפיות, אלא על בניית האווירה ממרכיבים שונים מתחום התאורה, הריהוט ועיצוב הפנים של האולם.

חצרות מלכותיים וגנים מטופחים
 
הגישה העולמית החדשה שמדברת על חיבור האדם לטבע, משתקפת גם בקונספט המבני של כל אולמות האירועים. גן אירועים נמצא בראש רשימת העדפות של כל מי שמחפש פינה ירוקה ומטופחת לקיום חתונתו, אך מה לעשות, גני אירועים מושפעים ממזג האוויר והדבר פוגע כמובן ביכולת להתחייב לקיום של האירוע. על מנת לאפשר את השילוב בין אווירה של גן לנוחות של אולם, אולמות מפוארים מציעים חצרות מטופחות בסגנון מלכותי, שבהן האולם המקורה מסתתר בין הצמחייה העבותה והמטופחת.
 
מזרקות, מפלים ועיצוב באמצעות אפקטים של תאורה
 
הסביבה של האולם היא מוקד הכרחי ליצירת הרושם והאווירה, מכיוון שלא יהיה נכון להפריד בין האווירה המושקעת בתוך האולם, מעיצוב וההשקעה בעיצוב הסביבה והכניסה. כאן נכנסים לתמונה שיש איטלקי, מזרקות ומפלים מוארים באמצעות תאורת לילה צבעונית ושבילים המסומנים עם להבות אש, שיחד יכולים ליצור את האווירה המלכותית לאירוע החתונה בסגנון נשף. התאמת סגנונות העיצוב הפנימי והחיצוני תיצור את השילוב המנצח שיבוא לידי ביטוי בנופך מרשים ובתחושת היוקרה המעצימה את חוויית האירוח.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה