שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2410
מאמרים: 7394
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 
בשעה 19.00 בערב לערך, יגיעו האורחים שלכם למתחם האירועים בו אתם חוגגים את האהבה שלכם. מרגע זה, יש לכם לערך כ-5 שעות של אהבה גדולה, התרגשות עצומה ורגעים שילוו אתכם הלאה לכל החיים.
המשך קריאה
סטודנטים שמחליטים למסד את הקשר ולהתחתן צריכים לצאת מנקודת הנחה ייחודית. נקודת ההנחה הייחודית נובעת מעצם הסטטוס של הסטודנטים ומה שמאפיין אותם.
המשך קריאה
אולי כדאי להתחיל דווקא בצפירת הרגעה: לא באמת משנה באיזה תאריך תתחתנו, קהל האורחים שלכם המורכב מחברים ובני המשפחה, יגיע לחגוג אתכם את יום האהבה הפרטי שלכם. יחד עם זאת, מאחר ואתם מארחים באירוע שלכם, חשוב מאד שבעת שאתם בוחרים את תאריך האירוע, תבחרו בתאריך שעתיד להיות נוח ואידיאלי לאותו הקהל. מנהלי האירועים של מתחמי האירועים מצויידים בלוח שנה שבו מצויינים תאריכים פחות מומלצים, שכדאי שגם אתם תכירו אותם או לפחות תקחו אותם בחשבון:
המשך קריאה
עולם החתונות נהפך לכל כך נדוש עד שלפעמים האורחים שמקבלים הזמנה לחתונה, רואים בזה כעול כבד. אם מדובר בחתונה שלנו, מוטלת על כתפינו חובת ההוכחה כלפי האורחים להראות להם שהכסף ששלשלו במעטפה והמאמץ להגיע לחתונה היה משתלם.  
המשך קריאה
כבר נדמה כי קשה לחשוב על אירוע החתונה במונחים של חיסכון או עלות נוחה. אירועי החתונה שנערכו בשנים האחרונות הציבו רף גבוה לכל הזוגות המאורסים שעומדים להתחתן, אך לשמחתם של אלו עדיין אפשר לחגוג אירוע בלתי נשכח מבלי להוציא כספים רבים.
המשך קריאה
ענף האירועים הוא ענף שנמצא בהתחדשות תמידית. אחד השדרוגים הגדולים ביותר שידע ענף החתונות הוא הוספת יום בשבוע לחגיגת האירוע: יום שישי בצהריים.
המשך קריאה
בחירת מקום לחתונה שלכם יהיה ללא ספק אחת ההחלטות הגדולות שאתם תעשו בתור זוג צעיר, אז זה טוב להתחיל לשקול את האפשרויות שלכם באופן מיידי. אם אינך בטוחים היכן לקיים את החתונה שלכם, ישנם כמה פקטורים שאתם צריכים לקחת בחשבון.  
המשך קריאה
אחת מהעצות החמות ביותר שתקבלו ממפיקי האירועים שלכם היא לערוך סידורי שולחנות לאירוע. אם הייתם אורחים בתקופה האחרונה באירוע חתונה, לבטח גם אתם עברתם בעמדת קבלת הפנים, קיבלתם פתק וכך ידעתם מה מספר השולחן אליו אתם אמורים להגיע ובו להתארח לאורך האירוע. למרות שמדובר על ארגון שרק מטיב עם האירוע, ישנם אלו שבוחרים שלא לעשות זאת ולאפשר לכל אורח לשבת היכן שהוא רוצה. למה בכל זאת כדאי לדאוג לסידור השולחנות מבעוד מועד?  
המשך קריאה
אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר אנחנו מעוניינים לארגן אירוע משפחתי כזה או אחר זה המקום שבו יערך האירוע. הרבה מהאנשים בוחרים לערוך את האירוע שיהיה קרוב לכולם לכן ברוב המקרים זה יתבצע במרכז הארץ(אלא אם כן גדלתם בפריפריות). באזור המרכז ניתן למצוא לא מעט מקומות שניתן לערוך בהם מסיבות חתונה, בר/ת מצוות, בריתות או כל אירוע אחר שמצריך חגיגה מסויימת.
המשך קריאה
חושבים היכן להתחתן? השרון הוא איזור מאוד יפה ומרכזי בישראל, וככה היה די הגיוני שכל החברים והמשפחה יגיעו מכל המקומות בארץ...
המשך קריאה
1-10 מתוך 115 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה