שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

איך יוצרים אגדה?


י ברודרמן
 
 

 

רוצים את האירוע המושלם? הפנטזיה של כולנו היא אירוע שכולם יזכרו, אולם מה באמת אורחים זוכרים מאירוע? השמלה, יחודיות המתאבנים, השירות, ובמיוחד את המקום. יתכן שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם דברים, ועל המרכזיים נשתדל להתמקד כאן.

בחירת האולם

המקום שבחרתם מוכרח לשקף אתכם ואת המאפיינים שחשובים לכם. וילה בסביון תרמוז על אקסקולוסיביות, חתונה בים תעיד על ילדותיות מבורכת, אולם ארועים מדהים יעיד על מעמדכם הגבוה בעוד שאולם אינטימי ישקף חמימות משפחתית.

זכרו שמאוד קל פנטז על ארוע שיהיה הדור ויוקרתי, אך פעמים רבות כשנגמר שלב התכנון קולטים בעלי הארוע שלצערם זה לא באמת מה שהם ראו בדימיונם. אז לפני שאתם מזמינים אולם ארועים תבחנו את הנושא ותחשבו אם באמת ובתמים האולם הזה אכן מתאים .

בוחרים מנות לארוע

הסתיים העיסוק עם ברכה למסיבת רווקות? ללא צל של ספק אחד הקריטריונים החשובים זה התפריט שיוגש בארוע. לחלקכם זה אולי נשמע קצת ראוותני, אך אנשים ממש רוצים ליהנות וההנאה החשובה להם היא המנות שיוגשו באירוע.

טרם בחירת התפריט תנסו לחשוב מיהם המוזמנים שיהיו הנתח הענק ביותר בחגיגתכם. במידה ומדובר באנשים מהמעמד הממוצע, שמעדיפים את האוכל הביתי, אז תלכו על תפריט יותר עממי. אם לשימחתכם מדובר בצעירים מיוחדים משנקין ניתן לנסות מנות גורמה, אם זאת בכלל מסיבת גיוס ורובם יהיו בה בני נוער אז בלי ספק כדאי לבחור בתפריט צעיר המכיל צ'יפס, ההמבורגר ועוד.

תזכרו כי קשה לרצות את כולם, בגלל זה רצוי לקבוע אוכל מורכב וצנוע, ביתי וחדש. ככה יש סיכוי גבוה שיהיו לכל האורחים מספר אפשירות להחליט. לסיכומו של דבר, מוטב שיהיו חלופות רבות מאשר רק כמה מנות מצומצמות.

עיצוב אולם האירועים

הואיל ונותר לכם זמן פנוי ואתם מעוניינים להשפיע על המוזמנים, תחשבו על קונספט מקורי, משהו מיוחד ובנוסף מסר שאתם רוצים שרוב המוזמנים יבינו. בדומה לבחירת האולם, גם כן העיצוב המיוחד בעל חשיבות מכרעת .

בכל מה שקשור לעיצוב לאמיתו של דבר אין סוף; ניתן להשתמש בהכל, או לחילופין אפשר להדגיש רק דברים ספציפיים; הצבע (ארוע בכתום, לשים דגש על צבע אחד), אביזרים (ציפורים,עצים) עיצוב החופה ועוד, באמת רק תיתנו לדמיון שלכם להפליג. ידוע שלא אחת שחגיגה פרטית מתהפך להיות גם הארוע של ההורים, לפיכך דווקא בנושא רגיש זה, זה המקום לתת ביטוי לאני שלכם.

מודאגים לגבי ברכות לחתונה?

לעיתים הכי קל לנסות שכולם היו מרוצים, אבל זכרו תמיד שבסוף היום זה הארוע הגדול שלכם. היה ויש נושא שבכל מצב אתם לא מוכנים להתפשר עליו בגלל שהוא לפעמים, מפריע לאחרים, אז תהיו חזקים ואל תותרו . תסבירו לבני המשפחה בצורה הכי עדינה שאפשר שאין מה לעשות הארוע שלכם. הקשיבו ללב ותנו מקום למה שבאמת קריטי לכם.

היה ואתם עדין צריכים חומר נוסף על אירועים קראו כאן ושיהיה לכם אירוע מדהים!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה