שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

דברים שכדאי לדעת על קנית טבעת אירוסין


ספינקס
 
 

1. טבעות אירוסין הן טבעות המשובצות יהלום מרכזי. יש כמה סגנונות של טבעות אירוסין, ככה שכל אחת יכולה לבחור את העיצוב שמתאים לה לטבעת האירוסין. רוב טבעות האירוסין משובצות יהלום מרכזי. היהלום המרכזי המושבץ בטבעת הוא המרכיב הגדול מבחינה כספית. חשוב מאד לדרוש מהחנות של טבעות האירוסין, שתצורף לטבעת שלכם תעודה גמולוגית בינלאומית המונפקת על ידי מכון גמולוגי מוסמך. התעודה הגמולוגית מעידה לכם על טיב היהלום, והיא תלווה את הטבעת במקרה ותרצו למכור אותה, או לשדרג אותה בעתיד.

 

2. מקום הרכישה הכדאי לטבעות אירוסין הוא בבורסת היהלומים, משתי סיבות. האחת היא המחיר של טבעות האירוסין. כמו שנאמר בסעיף הקודם, רוב המחיר של טבעות האירוסין נמצא ביהלום המרכזי. בבורסת היהלומים תוכלו למצוא יצרני יהלומים שמוכרים טבעות אירוסין במחירי יצרן, ובכך לחסוך לכם עשרות אחוזים במחיר טבעת האירוסין שלכם. סיבה שניה היא שחברי בורסת היהלומים הם המקום האמין והמקצועי ביותר לקנות ממנו יהלומים, וכך אתם יכולים להיות שקטים עם קניתכם.

 

3. האצבע עליה עונדים את טבעת האירוסין היא הקמיצה השמאלית, וזו המידה שאתה צריכים להביא איתכם לחנות התכשיטים. אם אתה קונה את הטבעת בהפתעה לבת זוגתך, תוכל להביא איתך טבעת שלה שאתה יודע שמתאימה לה לקמיצה השמאלית, ובחנות יכלו לקחת לה מידה. בכל מקרה כדאי לברר בחנות ממנה אתם רוכשים, האם אפשר להקטין או להגדיל את מידת הטבעת במקרה הצורך.

 

4. אם אתה קונה את טבעת האירוסין בהפתעה לחברה שלך, תוכל להתייעץ עם חברותיה ועם קרובות משפחתה לפני שאתה ניגש לחנות התכשיטים. רוב הבנות משתפות אחת את השניה בסגנון האופנה האהוב עליהן, ורוב הסיכויים שחברותיה יכלו לכוון אותך איזו טבעת יהלום תעדיף חברה שלך.

 

5. אין מחיר קבוע לטבעות אירוסין. אפשר למצוא טבעת אירוסין במחיר של 2000 שח, והמחיר שלהן יכול להרקיע שחקים עד למחירים של מליוני שקלים. לפני שאתם יוצאים לקנות את טבעת האירוסין שלכם, בידקו עם עצמכם כמה תרצו להשקיע בטבעת האירוסין, כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם. קביעת תקציב מראש לטבעת אירוסין תקל עליכם את תהליך הקניה, ותמנע מכם הוצאות נוספות

 

והכי חשוב – טבעות אירוסין צריך לבחור בהרבה אהבה.

 

בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה