שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

הבחירה הנכונה של טבעת אירוסין


רותם וובז

רותם וובז

 
 

אתה מסתכל על בת הזוג שלך ויודע שזה הדבר האמיתי, אתה יכול לדמיין אותה בהריון ועוד ילד קטן שמתרוצץ בבית ומציק לכלב שלכם, והחלטת לעשות את הצעד הגדול ולהציע לה נישואין.

יש הרבה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון אבל בראש ובראשונה עומדת הבחירה של טבעת אירוסין.

למה לרוב הגברים יש בעיה בקבלת החלטה בקנית טבעות אירוסין?

רוב הגברים אינם יודעים מה האישה להן תאהב, היום המבחר של טבעות אירוסין בחנויות התכשיטים הוא עצום, לכן ישנם 3 פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון לבחירת טבעת אירוסין:

מידת הטבעת- חשוב לדעת מהי מהמידה של הקמיצה של בת הזוג, טבעות אירוסין עונדים על הקמיצה, לכן חשוב להשאיל מבת הזוג טבעת כלשהי שאתם יודעים שהיא תתאים למידה המבוקשת, כמובן שהכל צריך להתבצע בחשאיות על מנת לא לגרור חשדות.

חברה קרובה- נשים (ברובן) הן בעלות חוש אופנה מפותח, לכן כדאי שתהיה איתך אישה שקרובה לבת הזוג או מכירה אותה מספיק טוב על מנת לדעת איזה טבעת אירוסין היא תאהב, זו יכולה להיות חברה קרובה, קרובת משפחה, העיקר שהיא מכירה את בת הזוג שלך והבחינה בטעם שלה בתחום התכשיטים.

תקציב- לפני הרכישה אתה חייב לתכנן תקציב מסוים לקניית הטבעת, אל תשכח שמעבר לטבעת יש גם את המקום בו תחליט להציע לה נישואין, חופשה רומנטית, מסעדה רומנטית וכדומה, בלי חישוב מראש אתה יכול להכניס את עצמך לחובות, ואל תשכח שיש עוד הרבה הוצאות בדרך לחתונה. לכן מאוד חשוב להגיע עם תקציב מסוים לחנות ולתת למוכר את הקריטריון של המחיר שאתה יכול לעמוד בו.

ידע- חשוב לדעת כמה שיותר על יהלומים וטבעות אירוסין לפני שאתה מגיע לחנות, איפה יש חנויות שמציעות מחירים יותר זולים, אך בדקים שווי יהלום וכדומה. ידע בתחום יעניק לך את המושגים המקצועיים מתחום היהלומים, כך שתהיה לך שפה משותפת עם המוכר, ותוכל אפילו לנהל משא ומתן על המוצר והמחיר.

באהבה כמו באהבה אין חוקים, אם אתם מאוהבים, כל טבעת שתעניק לבת הזוג תתקבל בהתרגשות ואושר מצידה. רק אל תשכח שהטבעת שתעניק לה משקפת אותך.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה