שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

הזמנות לחתונה ידידותיות לסביבה


Bee Happy

Don't worry, Bee Happy

 
 

המודעות לאיכות הסביבה ולצורך למחזר ולבזבז כמה שפחות משאבים טבעיים חודרת היום כמעט לכל תחום. גם תחום האירועים והחתונות לא נשאר מחוץ למעגל וזוגות נישאים רבים מעוניינים להתחתן בחתונה "ירוקה" וידידותית לסביבה. אחד התחומים הבעייתיים מבחינת השמירה על איכות הסביבה הוא התחום של הזמנות לחתונה. הצורך בבזבוז כה רב של נייר בהדפסת מספר רב של הזמנות גרם לזוגות רבים לחפש תחליפים. ואמנם, ניתן לעצב הזמנות לחתונה יפיפיות ומרגשות מבלי לפגוע בטבע ובאיכות הסביבה.

הזמנות "ירוקות"

פריצת הדרך הראשונה בתחום של הזמנות לחתונה ידידותיות לסביבה הייתה בעזרת הדפסת ההזמנות על נייר ממוחזר. נייר ממוחזר הוא נייר העשוי מעיסה של גזרי ניירות שהיו כבר בשימוש בעבר. לנייר ממוחזר יש מראה מיוחד וטבעי. יש המקפידים עוד יותר ובוחרים בנייר אקולוגי שהוא נייר שיוצר באמצעות אנרגיה ירוקה שאינה מזהמת את הסביבה. הכיתוב על ההזמנות לחתונה יכול להתבצע באמצעות צבע ידידותי לסביבה העשוי מחומרים ירוקים ולא תעשייתיים.

יצירת הזמנות לחתונה באמצעות האינטרנט

מהפכת האינטרנט פתחה בפני הזוגות המתחתנים שלל אפשרויות ודרכים להזמין את אורחיהם לחתונה מבלי לבזבז אפילו פיסת נייר אחת. הדרך הראשונה היא הזמנה במייל. הזמנה במייל נשלחת לכל האורחים באמצעות המייל. היא ניתנת לעיצוב באותה מקוריות ויצירתיות בהן ניתן לעצב הזמנות לחתונה מנייר ואפילו יותר. הזמנות באינטרנט יכולות לכלול סרטון קצר, קול או מוסיקת רקע. הן יכולות להכיל צילום של בני הזוג מזמינים את האורחים לחתונה בקולם, ועוד אין סוף רעיונות מקוריים.

הזמנה במייל, מעבר לעובדה שהיא ידידותית לחלוטין לסביבה היא בעלת יתרונות נוספים: היא לא הולכת לאיבוד, ניתן לפתוח אותה באמצעות המייל שבטל' הנייד יחד עם הוראות ההגעה או מפה אם מצורפת. אפשר לצרף להזמנה פתיחת אירוע ביומן של גוגל ולקבל אישור הגעה מהאורחים בדרך זו, וכך גם האורחים יוכלו לקבל תזכורת לאירוע.

דרך נוספת היא לפתוח עמוד של החתונה או קבוצה בפייסבוק. דף בפייסבוק יכול לעורר ציפייה אצל האורחים, ליצור תזכורת מתמדת לגבי האירוע המתקרב ואפילו ליידע אותם על התקדמות ההכנות... הזמנות לחתונה אקולוגיות, אם כן, הן ידידותיות לסביבה, יצירתיות ויעילות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה