שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

הפרטים הקטנים שמבדילים בין אולם אירועים יוקרתי לבין אולם רגיל


רחלי

חצר המלכה

את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.
 
052-9097572

 

 
 

 

ההבדלים המשמעותיים מושגים כידוע, באמצעות הפרטים הקטנים ויוקרה לא מתבטאת בפאר חיצוני מדומה, אלא באה לידי ביטוי בהקפדה על דקויות ובדגשים על הבחירות האיכותיות. כאשר מדובר על מאפיינים של אולמות אירועים יוקרתיים, יש צורך להתייחס לשילוב בין האווירה שנוצרת באמצעות התאורה, לעיצוב שמותאם לגודל ולקונספט שלו ולגימיקים ייחודיים שיכולים להיות טכנולוגיים או לקוחים מעולם הטבע ומעולם הדמיון. בזכות העיצוב הקונספטואלי החדשני, רק השמים הם הגבול ליצירתיות ולדמיון.
 
אווירה של יוקרה
 
אולם אירועים יוקרתי שונה מהאולמות הסטנדרטיים. אווירה של יוקרה לא מתבטאת בלובן של המפות וגם לא בריפוד הכיסאות. על האווירה היוקרתית להיות מורגשת כבר בכניסה לאולם, כאשר המילה היחידה שתעמוד על קצה הלשון היא  WOW. את האווירה היוקרתית שמעוררת את ההתפעלות, ניתן להשיג באמצעות עצי תאורה דקורטיביים או עם שביל כניסה לחופה שמשודרג עם שטיח אדום, עם עמודי תאורה מרהיבים או באמצעות אלמנטים מודולאריים מעוצבים. הגבהה של החופה והצבתה על הבמה, יסייעו גם כן להעצמה של תחושת היוקרה.
 
עיצוב בניחוח מלכותי
 
את עיצוב החופה בניחוח מלכותי מפואר, ניתן להשיג באמצעות שילוב של אלמנטים בגוונים השונים מהלבן. שילוב של פרחים סגולים או של פריטים דקורטיביים כמו בדים גולשים וסידורי פרחים מושקעים, ייצרו ריגוש ומראה מרהיב שיזכיר את הארמונות המלכותיים. שילוב אלמנטים מעולם הפנטזיה כמו מלאכים עם כנפיים או נברשות עצומות היורדות מהתקרה, יהפכו את הרגעים החשובים והמרגשים ביותר בחייכם ליוקרתיים ובלתי נשכחים.
 
תוספות טכנולוגיות
 
מלבד הפאר והיוקרה, גם טכנולוגיה יכולה לסייע ביצירת האווירה הייחודית באולם האירועים. דוגמאות לכך הם ריצוף המואר בתאורת לדים, שניתן לבחור את צבע התאורה שלו ומסכי ענק שמקרינים תמונות אווירה המותאמות לצבע התאורה ולגוונים העומדים בבסיס העיצוב של האולם. תכנון נכון של האובייקטים המוארים והתאמת צבעי ההשתקפות שלהם, ישדרגו את החתונה עם ניחוח של יוקרה גם במסגרת גני אירועים שבכניסה לאולם, שם נערכות קבלות הפנים עם גלינגלינג חברתי. חידושים טכנולוגיים נוספים שניתן לשלב, הם כדורי תאורה ענקיים שנתלים מהתקרה, במות מוארות עם תאורה צידית וגופי תאורה מיניאטוריים שמיועדים למרכז השולחן. הנכם מוזמנים להניח בצד את כל מה שהכרתם עד היום ולתת לדמיון שלכם להוביל אתכם להגשמה של כל חלום.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה