שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

הצעת אירוסין: תכנון-אי תכנון


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

 

אתה רוצה להוציא לבת זוגתך האהובה נישואין, ואתה לא יודע מתי הרגע הנכון לעשות את זה. אתה יודע שצריך לעשות משהו מאוד רומנטי ולקנות טבעת אירוסין. כל ההכנות האלו גורמות לך קצת לדחות את רגע הצעת הנישואין מאחר ואתה רוצה שזה יהיה מושלם. קודם כל- ברור לחלוטין שהחלטות כאלו יוצרות הרבה התלבטויות ומאוד חשוב לתת את הדעת על כל מיני פרטים, ובכל זאת לא כדאי להתמהמה עם זה על מנת לא לאבד את המומנטם הנכון, וגם על מנת לא להתיש את עצמך.

טבעת אירוסין היא כמובן חובה, וכמובן שזה לא פשוט להתחיל לבחור טבעות אירוסין במיוחד כשיש כל כך הרבה טבעות אירוסין מיוחדות . העצה הראשונה שלנו אליך היא להתחיל להסתכל באתרי אינטרנט ולראות את המגוון של טבעות האירוסין. תוך כדי כדאי שתשאל את עצמך כמה שאלות אינטואיטיביות:  למה אתה מתחבר? אילו תכשיטים ארוסתך לעתיד אוהבת? מה מידת הטבעת שלה? מה המחיר המקסימלי שאתה מוכן לשלם? כל השאלות האלו ימנעו ממך התלבטות מיותרת, וצמצום מיידי של מגוון טבעות הנישואין.

העצה השנייה שלנו היא להתייעץ עם חברים שלך שכבר הציעו נישואין, ולקבל מהם עוד טיפים או אפילו לבקש שיבואו איתך לבחירת טבעת. אין חכם כבעל ניסיון, וכמו שכולם יודעים לגברים קשה מאוד לבצע קניות כשהם לבדם- אז אל תשכח ללמוד ולקבל ליווי מחבריך.

העצה השלישית היא לא לתכנן את הרגע הרומנטי של ההצעה לפרטי פרטים, אלא להחליט בגדול מה היית רוצה לעשות בשבילכם, ולתת גם לרגשיות בינכם ולספונטניות לשחק תפקיד. בסך הכל ההצעה הזו מבטאת את האהבה שלכם זה לזו- אל תתן לתכנון קפדני להוציא אותך מהיכולת לחוות את הרגע ולהנות ממנו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה