שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

השכרת ציוד לאירועים, זה מדהים!


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

אספר לכם סיפור אמיתי שארע לי ולמשפחתי בשבוע האחרון.. לא שאני חושבת שזה מעניין אותכם אבל אתם יודעים.. למה לא בעצם? תמיד נחמד לשמוע על חיים של אנישם אחרים.. ואם זה במחיר שלוש מאות מילה על ציוד לאירועים, מבחינתי זה גם בסדר..

לפני מספר ימים היה תאריך מיוחד מאוד לסבא וסבתא שלי, הם חגגו יום נישואין חמישים, חתונת זהב מה שניקרא, תסכימו איתי שלא כל אחד מגיע לזה.. ושזה לא הדבר הכי מובן מאליו, ועל כן אירוע מיוחד כל כל צריך לחגוג כמו שצריך עם עיצוב וריהוט אלטרנטיבי, בקיצור השכרת ציוד לאירועים וכל מה שצריך! ההכנות הקדחתניות החלו, לסבא סיפרנו שזה יום הולדת לסבתא, והוא בהשראות רומנטיות לגמרי בעיקבות התאריך המיוחל המתקרב, הכריז כי הוא משלם הכל, עד השקל האחרון, אם אנחנו לוקחים לאירוע השכרת ציוד לאירועים הוא משלם, את הקייטרינג הוא משלם, לא איכפת לי גם אם תיקחו השכרת כיסאות כי תחליטו שחסר- אני משלם והכל.

אוקי, זאת אומרת שעכשיו כבר הפינקס פתוח והיד רושמת.. אז התחלנו גם קצת להתפרע.. עם חברת השכרת ציוד לאירועים סיכמנו על השכרת כיסאות, השכרת שולחנות, ואביזרי עיצוב שונים, לחברה יש גם ציוד אלטרנטיבי, מה שאומרשגם פופים ומקומות ישיבה נוחים יותר הזמנו.. וזה עוד לפני שדיברנו על התפריט, הבחירה פה היתה הטופ של הטופ.. לא ויתרנו על כלום.. ומה הפלא? לא אנחנו משלמים.

יום לפני האירוע הגדול, הודיעו בחדשות על מזג אויר סוער, התקשרתי לאחותי שדי מארגנת את האירוע והיא אמרה לי סבא לא מרגיש טוב, דוחים את האירוע.. אבל מה יהיה עם השכרת ציוד לאירועים? ועם הקיטרינג? והמוזמנים? אין מה לעשות היא אמרה לי.. זה המצב.

בצער רב ביטלנו הכל. הודענו לכולם.. וביקשנו מהם לשריין לנו יום חדש. עוד לא הגיע התאריך המיוחל, ככה שאין לנו אפשרות לדעת האם אכן היה המהלך הזה צעד חכם, או שמא טיפשות של רגע.. אני חושבת שנדע רק לאחר האירוע. לא לפני.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה