שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

זר כלה – אביזר חשוב בהופעה שלה


אבי ביטון
 
 

 

כאשר התחתנתי, סלון הכלות בו ערכתי את ההכנות לקראת הערב המרגש, נתן לי כבונוס זר כלה. אף אחד לא שאל אותי איזה זר אני רוצה, וגם לא עלה על דעתי, שאולי אני צריכה לבחור את זר הכלה, על פי טעמי.
 

הימים האלה חלפו מן העולם – וטוב שכך! היום ברור שזר כלה מהווה חלק ממכלול, ועליו להתאים לו.
 

למרות שנדמה כי זר כלה נמצא כביכול בצל של השמלה, התכשיטים, האיפור והתפאורה הכללית, הוא למעשה פריט בולט, אשר משלים את מראה הכלה, ולבסוף גם מופיע ברבות מן התמונות שמנציחות את היום המיוחד. זר כלה הוא אביזר המוחזק בידיה, במשך זמן די ארוך, החל משעות אחר הצהרים, זמן בו הזוג הצעיר יוצא לצילומים, עבור דרך קבלת הפנים, ועד לשעת החופה בערך כארבע שעות מאוחר יותר.
 

התאמת זר הכלה - לכלה
 

זר כלה חייב להיות משהו פרטי, אשר מותאם באופן מושלם לכלה: לאישיותה, לסגנון הופעתה, לבגד אותו היא לובשת, לבד ממנו נתפרה השמלה, לנעלים אותם היא נועלת, ולתכשיטים אותם היא עונדת. הופעתה של הכלה מורכבת מפרטים רבים, והם צריכים ליצור מראה שלם - שהוא גדול יותר מסכום חלקיו.
 

הכלה חייבת להרגיש בנוח עם הזר. ולכן, מעצבי זרים רבים נוהגים לשוחח עם הכלה לפני עיצוב הזר בכדי להכיר מעט אותה ואת טעמה. יש כלות המעדיפות זרים גדולים ודרמטיים, ויש כלות המעדיפות זרים קטנים בצבעים שקטים. יש כלות המעדיפות זר בצבע המשלים את צבע השמלה – לבן, ורוד עדין או סגול בהיר, ויש כלות המעדיפות שהזר יהיה בצבע הנוגד את השמלה כמו לדוגמא אדום עז.
 

עיצוב זר כלה
 

היום, יש מגוון גדול של זרי כלה, מהם יכולה לבחור כל אחת את הזר עליו היא חולמת. באינטרנט, ניתן למצוא עשרות רבות של גלריות עם תמונות של זרי כלה, בגדלים שונים, בצבעים מגוונים, בפרחים מעניינים, בסידורים אטרקטיביים - המגוון כמעט אין סופי. כמו כן, אפשר להוסיף לפרחים קישוטים כמו: סרטים, בדים עדינים, פאייטים, מחרוזות פנינים, אבני חן ועוד. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה