שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

חשיבות טבעת אירוסין


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

 

טבעת אירוסין היא אחת הטבעות החשובות ביותר עבור כל אשה. הטבעת מסמלת את ההצעה החד פעמית של הגבר האוהב לחיות יחד, והיא מביעה את הצהרת האהבה שלו כלפי האשה. לא ייפלא אם כן שנשים רבות חולמות על רגע הצעת הנישואין וקבלת טבעת האירוסין יותר מאשר כל שלב אחר בזוגיות ובתכנון החתונה.

על טבעת אירוסין להיות מיוחדת ומתאימה בדיוק לאשה שאמורה לענוד אותה. אשה עדינה למשל לא יתאים לה לענוד טבעת יותר מדי בולטת. אשה שנהנית ממוחצנות ומטיפוח לא תעריך טבעת אירוסין פשוטה. לכן מאוד חשוב לעשות שיקולים נכונים בעת התאמת טבעות אירוסין . ישנן נשים שלא יודעות איזה סגנון של טבעת אירוסין יתאים להן, אבל כן רוצות טבעות אירוסין מיוחדות  . לכן, פעמים רבות הגבר מוצא את עצמו אבוד מול בליל השיקולים בעת ההחלטה על טבעת אירוסין לאשה הנבחרת.

נשאלת השאלה האם צריך לשים כל כך הרבה מטענים רגשיים ותרבותיים על טבעת אחת? יש נשים שדווקא יגידו שטבעת האירוסין היא חלק יחסית שולי מתוך כל טווח התכנונים לקראת החתונה. לעומתן, רוב הנשים דווקא יאמרו שטבעת אירוסין כמסמלת את הצהרתו של הגבר אודות אהבתו, היא מאוד חשובה והכרחית, וחשוב גם שהשיקולים שנעשים בעת קנייתה יהיו רבים ומגוונים.

ישנה שאלה נוספת והיא שאלת המחיר: האם טבעת אירוסין חייבת להיות טבעת יקרה? או שניתן לרכוש טבעת אירוסין מיוחדת ומתאימה גם במחיר שווה לכל נפש? היום יש מגוון חנויות לממכר טבעות אירוסין, וכדאי מאוד לעשות השוואת מחירים כמו גם להתרשם ממגוון הטבעות הקיים. בנוסף, יש לזכור שלטבעת אירוסין יש בכל זאת גם סטטוס חברתי, ולכן ייתכן וכדאי להשקיע בקנייתה הן מחשבה רבה ובן כסף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה