שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

חתונה בשרון


אליחי רובין

:)

 
 
כשהחלטתי שאני רוצה להציע נישואין לחברה שלי, לא היו לי שום תנאים, כי החלטתי שאם היא תגיד לי כן, אני אסכים לכל דרך שבה היא תרצה לארגן את החתונה שלנו. הדבר היחיד שהיה לי מאוד חשוב, זה לעשות חתונה בשרון, כי חתונה בשרון מבטיחה שרוב האורחים יגיעו. השרון הוא איזור מאוד יפה ומרכזי בישראל, וככה היה די הגיוני שכל החברים והמשפחה יגיעו מכל המקומות בארץ. הצעתי לחברה שלי נישואין בצימר מאוד רומנטי, והיא התרגשה מכל העניין ואמרה לי מייד שכל החיים חיכתה לרגע הזה. כמו שתיארתי לעצמי, כבר בבוקר שאחרי הצעת הנישואין היא התחילה לדבר על החתונה שלנו ואיך לארגן אותה, ושאלה מה אני חושב. אמרתי את העניין של חתונה, ולמרבה המזל היא הסכימה איתה ומייד התחילה את ארגון כל הפרטים. 
 
איפה עושים חתונה בשרון? 
אחד הדברים היותר קשים שלגביהם היינו צריכים להחליט, היה איפה לעשות את החתונה שלנו בשרון. האמת היא שאני באופן אישי הייתי בכמה גני אירועים וגם בכמה אולמות של חתונות בשרון, אבל רציתי למצוא מקום אחר, שיהיה רק שלנו. לא היה קל למצוא מקום שבו אף אחד מהחברים שלנו עוד לא התחתן, אבל אין ספק שהאינטרנט עזר לנו בכך מאוד. ישבנו ועשינו חיפוש רציני ביותר על אפשרויות של חתונה בשרון, ובסופו של דבר מצאנו שני מקומות שרצינו ללכת לראות באופן פיזי. זה נכון שאפשר להתרשם מהדברים גם אונליין, אבל מראה עיניים הוא משהו אחר, ולכן החלטנו לקבוע לעצמנו שתי פגישות במקומות שנראו לנו בעלי פוטנציאל לחתונה שלנו בשרון.
 
 
 
מקום יפה 
המקום השני שראינו לחתונה בשרון מצא חן בעינינו, ושם החלטנו להתחתן. היו לנו הרבה מאוד מוזמנים מכל הארץ, והמקום שמצאנו לחתונה שלנו בשרון היה נראה מקום טוב ומספיק גדול. מעבר לכך, המחיר שדרשו מאיתנו היה נראה לנו הגיוני יחסית למקומות אחרים ויחסית למה שחברים שלנו סיפרו לנו, כך שבו במקום סגרנו את העסקה. האמת היא שאני חושב, בצניעות רבה, שהחתונה שלנו בשרון הייתה החתונה הכי יפה שהייתי בה בשנים האחרונות, וזה בעיקר בזכות המקום. בעלי המקום היו מאוד מקצועיים וארגנו א המקום בדיוק כמו שביקשנו מהם, והאמת היא, שרוב האורחים שלנו הגיעו לאירוע. היה כיף להתחתן, ואין לי כל ספק כי הרעיון של חתונה בשרון תרם רבות לכך שרוב האורחים הצליחו להגיע לאירוע החשוב שלנו. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה