שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

טבעות אירוסין לצד תעודת גמולוגיות


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

חושב שהגיע הרגע לקחת את מערכת היחסים עם בת זוגתך צעד אחד קדימה? רוצה לעמוד אל מול קרוביכם ויקירכם ולהצהיר אמונים זה לזו? מעולה. רק שנייה אחת לפני שאתה מגיע אל חנות התכשיטים הקרובה על מנת לחפש את טבעת האירוסין המושלמת, כך בחשבון שאסור לך בשום פנים ואופן לבצע רכישה מהסוג הנ"ל אם בחנות בה אתה מעוניין לרכוש את הטבעת, אין תעודת אחריות הנקראת – תעודת גמולוגיות.

תעודת גמולוגיות – מה חשוב לדעת?

לאחר שמצאת טבעת אירוסין שמצאה חן בעיניך ויותר חשוב מכך – טבעת שאתה חושב שתמצא חן בעיני בת הזוג שלך, מחיר טבעת שתואם לתקציב שלך ובעצם כל הקריטריונים שחשובים לך באים לידי ביטוי בטבעת שמצאת, עלייך לבדוק את פרט חשוב נוסף – האם אתה מקבל לאחר הרכישה תעודת גמולוגיות המבטיחה שיהלום הטבעת אמיתי ופורשת את הקריטריונים השונים של היהלום.

אז מה תעודת הגמולוגיות צריכה לכלול בתוכה? ובכן, תעודה זו צריכה לכלול את הסעיפים הבאים: דירוג צבע היהלום, דירוג הניקיון של היהלום, סימטריה, גודל הלוח (כלומר, הגדרה של המשטח העליון של היהלום כמספר האחוזים מהקוטר שלו), הגדרת צחצוח המשטחים שלו, הערות על היהלום, תרשים ובו מופיעים הפגמים החיצוניים וכן גם הפנימיים של היהלום, רמת החיתוך ופרמטרים נוספים חשובים.

מה עוד חשוב לזכור?

חשוב לזכור שלמען האמת אין זה משנה אם אתה מחליט לבחור טבעת אירוסין זולה או לחילופין לבחור טבעת מתוך מבחר של טבעות אירוסין יוקרתיות כאשר אתה רוכש טבעת באשר היא ומקבל תעודת גמולוגיות עלייך לשאול את השאלה הבאה: איזו מעבדה ביצעה את דירוג היהלום של הטבעת?  חשוב לדעת שקיימות מספר מעבדות איכותיות ונחשבות בעולם המבצעות בדיקות ליהלומים ומנפיקות תעודות גמולוגיות ובשל כך מומלץ לבדוק האם התעודה שאתה מקבל היא תעודה ממקום נחשב ויותר חשוב מכך – מקום מוכר עליו ניתן לסמוך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה