שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

טבעות אירוסין משובצות אבני חן


יעל טבת

חברת פנאן גוב (fananjob) היא חברת ההשמה הותיקה והמובילה בישראל ל  עבודה  בעולם. מזה 6 שנים שאנו מטיסים אלפי צעירים ל עבודה בחול . נקודות המכירה שלנו פרושות ברחבי קנדה ,ארה"ב, אוסטרליה, אירופה והקריביים.

פנאן גוב הגב שלך בעבודה בארהב  . עבודה בקנדה . עבודה באירופה .

 
 

אגת (אגט)

אגת הינה אבן חן נפוצה ומיוחדת למראה והינה סוג של מינרל הקוורץ. אבן אגת טהורה הינה חסרת צבע ושקופה, בעקבות חדירת חומרים כימיים שונים בעת תהליך התגבשותה הנמשך מאות אלפי שנים, מתנוססים על פניה של אבן האגת פסים או טבעות צבעוניות. קיימים למעלה מ-20 סוגים של אבני אגת בהן ווריאציות שונות של צורות וצבעים. רמת הקשיות של האבן עומדת על 7 בסולם מוס. אבן האגת שימשה בימי קדם ככלי עבודה או אוכל וכיום משמשת האבן בעיקר למטרות נוי וקישוט וניתן לשבץ אותה ב טבעות אירוסין .

לאורך ההיסטוריה יוחסו לאבן האגת כוחות ריפוי, הגנה וסגולות שונות כהשריית רוגע ושלווה, הגברת אומץ, השראת אהבה, העצמת יכולות יצירתיות, שמירה על שיווי משקל ואפילו הצלחה במשחקי קלפים.

 

יהלום

אבן החן המפורסמת והנחשקת ביותר בקרב חובבי תכשיטים ובקרב רוכשי טבעות אירוסין מעוצבות . יהלום הוא מינרל המורכב מפחמן ונחשב לאבן החן בעל רמת הקשיות הגבוהה ביותר בעולם (10 בסולם מוס). יהלום במצבו הטהור הוא שקוף וחסר צבע, אך בעקבות מפגש עם חומרים כימיים במהלך התגבשותו בבטן האדמה אבן החן עשויה להיות בעלת צבעים שונים ו/או פגמים כאלו או אחרים.

מחירם של יהלומים גבוהה באופן יחסי מזה של מרבית אבני החן בשל מיתוגם כנדירים ומבוקשים, אך מושפע לא פחות מגודל האבן, משקלה בקראט, צבעה, רמת ניקיונה וטיב החיתוך שעברה (ראה בהרחבה מאמר - ארבעת ה-C).

לפי הרפואה האלטרנטיבית היהלום הוא אבן עוצמתית ובעלת יכולות ספיגה המשמשות כהגנה מפני אנרגיות שליליות ודיכאון. בנוסף, מסמל היהלום נאמנות זוגית ואמון. בתרבות המודרנית יהלומים הפכו זה מכבר לסימבול של אהבה - ואחת מדרכי הביטוי הנפוצות ביותר לכך הינה הענקת טבעות אירוסין משובצות יהלום.

היהלום נחשב לאבן ההולדת של חודש אפריל ובשל כך נהוג להעניק תכשיטים וטבעות אירוסין משובצות יהלומים לילידות חודש זה.

 

טורמלין

טורמלין הוא שם של קבוצת מינרלים היוצרים אבני חן צבעוניות, הנפוצות במכרות רבות ברחבי העולם ומשמשות את תעשיית התכשיטים. מידת הקשיות של אבני הטורמלין נעה בין 7 ל-7.5 בסולם מוס. בשל שכיחותן הרבה - מחירן של אבני הטורמלין נמוך.

הצבע הנחשב ליפה (וגם הנפוץ) ביותר מבין אבני הטורמלין הוא שחור. טורמלין שחור, הידוע גם בכינויו טורמלין שורל נוצר לאחר חדירת ברזל במהלך ההתגבשות של האבן ולפי הרפואה האלטרנטיבית הוא בעל סגולות ריפוי והגנה.

סוג נוסף של אבני טורמלין הן אבנים המכילות למעלה משני צבעים בתוכן. הצבעים שבאבן מתאפיינים ביכולתם להשתלב זה לצד זה בהרמוניה מבלי לאבן את הייחודיות של כל אחד מהם - ועל כן, שימוש באבני טורמלין בי-קולור או מוטלי-קולור מתאים במיוחד לטבעות אירוסין.

לפי המסורת המערבית, טורמלין היא אבן ההולדת של חודש אוקטובר ומתאמה לשיבוץ בתכשיט, כטבעות אירוסין עבור ילידות חודש זה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה