שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

טבעות אירוסין – איך לרגש באמת


מעיין
 
 

הצעת הנישואין היא הרגע היקר והמרגש ביותר במהלך ההיכרות של בני הזוג. זהו הרגע אשר מזקק לתוכו את תמצית האושר של שניהם, הרגע שבו כל תקופת ההיכרות ביניהם הופכת לוודאות אמתית, לידיעה שהם עומדים לבלות את שארית חייהם באהבה זה עם זה. כל חתן אשר מחליט להציע נישואין לבת זוגו, רוצה לעשות זאת בצורה מרגשת, ועם טבעת אירוסין מעוצבת ומרגשת. כדי לרגש, בוחרים מיקום מיוחד, אירוע מיוחד, רקע מיוחד להצעה, וכמובן – טבעת אירוסין מיוחדת.

טבעות אירוסין – איך לרגש באמת?

עיקר ההתרגשות נובע מעצם הצעת הנישואין, כמו גם מהסיטואציה ומצורת הבקשה. אך לא פחות מכך, גם הטבעת עצמה היא חלק מרגש. כלה אשר מקבלת טבעת פשוטה ולא מושקעת, עלולה לחוש אכזבה, גם אם הצעת הנישואין משמחת ומרגשת אותה. לכן כל חתן יודע שחשוב להשקיע בטבעת שתרגש את הכלה בצורה המדהימה ביותר. כדי לרגש באמת, צריך לבחור טבעת אירוסין שמתאימה בדיוק לכלה – טבעת שקולעת לטעם האישי שלה, טבעת שמסמלת משהו עבורה, משהו אישי או משהו שנוגע לקשר הזוגי בינה לבין החתן.

מדריך לקניית טבעת אירוסין

כאשר קונים טבעת אירוסין, החשיבות נעוצה בהשקעה ובמחשבה. אפשר לקנות טבעות אירוסין מהבורסה, ולא לרגש איתן כלל, אך אפילו טבעות אירוסין זולות יכולות לרגש באמת, אם הושקעו בהן מאמץ ותשומת לב. כדי לרגש, חשוב לחשוב על הכלה ועל ההעדפות שלה. איזה סגנון תכשיטים היא אוהבת? מה היא נהנית לענוד? אלו תכשיטים יש לה? אם הכלה, למשל, אוהבת תכשיטים מזהב צהוב, קנייה של טבעת אירוסין מזהב לבן לא תרגש אותה, ואולי אפילו תפגע בה. זהו השלב הראשון – לבחור טבעת אירוסין בעיצוב שיתאים לאופי ולסגנון של הכלה. בשלב השני, אפשר להשקיע בעיצוב אישי. חריטה אישית על הטבעת עשויה לרגש מאד. אם חריטה לא מתאימה לעיצוב של הטבעת, אפשר לחרוט גם מהחלק הפנימי של הטבעת, כמסר אישי בין החתן לכלה, שיהיה גלוי רק להם. כל השקעה אישית בטבעת אירוסין יכולה להפוך אותה למרגשת במיוחד.

המאמר נכתב על ידי ד"ר סלוק


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה