שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

כיצד תיזהר מזהב מזויף


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

אתה חיכית לרגע הזה זמן רב, הרגע בו תרגיש שהגיע הזמן שתציע לבת הזוג שלך נישואין. אז מה עושים כעת? רגע אחרי שהחלטת אפילו על תקציב עבור אותה הטבעת. ובכן, אחרי כל אלו רצוי מאוד שתיקח בחשבון שישנם בעלי מקצוע וחנויות המנסות "לגזור עלייך קופון" ומהי המשמעות? הכוונה היא לחנויות שמוכרות לקהל לקוחותיהן טבעות עם זהב מזויף.

כיצד לזהות טבעת אירוסין מזויפת?

אז כיצד מזהים זהב מזויף? ובכן, למרות שהדבר נשמע בלתי אפשרי לזיהוי רק על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחום שנים רבות, הדבר איננו כה מסובך ולמעשה כל אחד יכול לדעת מתי מדובר בזהב אמיתי ומתי לא.
ראשית כל, זהב אמיתי לא אמור להוריד צבע ולכן, כאשר עונדים את הטבעת ומורידים אותה, במידה והיא מורידה צבע, ניתן להבין שטבעת הזהב – מזויפת.

כמובן שאפשרות נוספת ועדיפה לבדיקה נעשית על ידי בד פשוט לניקוי תכשיטים. יש לקחת את הטבעת ולשפשף את הבד בה, אם על הבד ישנו כתם, הרי שהטבעת ללא שום צל של ספק מזויפת והזהב שמנסים למוכר לכם, איננו אמיתי.
כמו כן, אפשרות בדיקה נוספת היא רכות הטבעת. זהב אמיתי (מבחינת היסודות שלו) היא למעשה מתכת רכה ולכן על ידי ניסיון של החדרת סיכה אל הטבעת תאפשר לכם לדעת באופן חד משמעי האם מדובר בטבעת מזויפת או לא. אם הסיכה נשברת, הרי שהסקתם את מסקנותיכם ומחנות זו, בשום פנים ואופן אסור לכם לרכוש טבעת.

אז ממי כן לרכוש טבועת אירוסין מעוצבות?

ראשית כל, אין כל צורך להיבהל. נכון, יש זייפנים רבים בשוק אך אין זה אומר שכל חברות התכשיטנות בכלל וחברות טבעות אירוסין מיוחדות בפרט, הן כאלה. מומלץ לערוך סקר שוק ולבדוק היטב את רשימת ההמלצות אודות החברה ממנה מעוניינים לרכוש טבעת. מעבר לכך, מומלץ לוודא שהמחיר שהחברה רוצה על הטבעת הינו הוגן (על פי הפרמטרים הספציפיים של הטבעת המדוברת).


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה