שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

להיות נוכחים בקבלת הפנים של האירוע שלכם, כן או לא?


אבי ביטון
 
 

 

זוגות רבים העומדים להינשא במסגרת אירוע חתונה נוצץ ויוקרתי מתחבטים בשאלה האם להיות נוכחים במהלך קבלת הפנים באירוע או לאו? שאלה זו היא אומנם בחירה אישית של כל זוג וזוג, אך היא טומנת בחובה גם מספר יתרונות וחסרונות לכל צד במטבע. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מספר יתרונות ברורים שיעזרו גם לכם לקבל תשובה חד משמעית לשאלה.

למה כן כדאי לכם להיות נוכחים בקבלת הפנים?

שהות של בני הזוג במהלך קבלת הפנים באירוע החתונה שלהם מכילה מספר יתרונות בולטים הכוללים בין היתר:

הימצאות והנאה מהרגע הראשון- כידוע, אירוע החתונה הינו הליך הפקתי ארוך המסתיים תוך מספר שעות, ולכן, חשוב שבני הזוג ייקחו חלק פעיל מכל מהלך האירוע, לרבות, קבלת הפנים, שבחלק גדול מהמקרים מרכיב כרבע מזמן האירוע הכולל.בנוסף, DJ לחתונה מקצועי ומיומן יכול לגבש יחד איתכם רשימת השמעה מועדפת על ידיכם לרגעי קבלת הפנים.
  הפגת מתחים והתרגשות- כל אירוע חתונה הוא ללא ספק מרגש ולעיתים אף "מלחיץ" בצורה כזו או אחרת את בני הזוג. שהיית בני הזוג בקבלת הפנים, קבלת האורחים וההתרגשות המשותפת שלכם עימם תעזור לכם להפיג את ההתרגשות המוקדמת.
  הנאה במלוא מובן המילה- קבלת פנים היא אחד מהרגעים המהנים ביותר במהלך האירוע, במהלכה מקבלים אורחי הכבוד את אורחיהם ומעניקים להם את הכבוד הראוי. באמצעות DJ  לחתונה מקצועי ומיומן, קבלת הפנים יכולה גם לקבל נופך אישי ולהעצים את ההנאה המשותפת של בני הזוג באמצעות סגנונות מוסיקה שהם אוהבים במיוחד.
  לוקיישן צילומים מנצח- קבלת הפנים של אורחי האירוע על ידי בני הזוג, תאפשר לכל זוג להצטלם עם אורחיו בטרם תחילת האירוע, ובכך ל"חסוך" מהם רגעים מתוך האירוע לצרכי התמונות המשותפות עם בני המשפחה והחברים. צילום מוקדם יאפשר לכם לחגוג בגדול במהלך כל האירוע, ולמעשה ליהנות באופן טוב יותר מכל החגיגה שהפקתם לכבודכם. DJ לחתונה מקצועי ומיומן יעמיד לרשותכם שעות של הנאה על רחבת הריקודים, שאין כל סיבה לעזוב אותה לטובת צילומים בסמוך לשולחנות עם בני המשפחה המבוגרים יותר (שאינם נוטים להיות חלק מהאורחים המקפצים על הרחבה). 
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה