שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

ממתי חתונה נהיתה דבר כה מסובך


רוי
 
 

חברי הטוב ביותר ובת-זוגו החליטו להתחתן, כמוקרב לשני האנשים האילו, יצא לי להתוודת לראשונה עד כמה נושא הפקת וקיום החתונות הוא מורכב ומסורבל.

עוד לפני שהזוג המאושר בחר את אולם האירועים שבו החתונה צפויה להערך, ישבו השניים על רשימת המוזמנים - נושא סבוך מאין כמוהו - כמה יבואו מצד החתן וכמה מצד הכלה, האם לבחור להזמין רק חברים קרובים ומשפחה גרעינית או חברים רבים ומשפחה מורחבת.

לאחר מלאכת מחשבת שנמשכה קרוב לשבוע, בחרו השניים להזמין כתשעה מאות מוזמנים.

לאחר שרשימת המוזמנים הוכנה, נגשו החתן והכלה העתידיים לבחירת המקום. האם לבחור בגן אירועים או שמא באולם סגור? לאחר התמהמהות ארוכה, בחרו השניים להתחתן במקום בו ישנו גם גן וגם אולם השוכן במצודה עתיקה.

לאחר שלי כבר היה נראה שהכל סגור ומוכן ונשאר רק לקבוע תאריך, התברר לי שחבריי אינם נמצאים אפילו בחצי הדרך לסיום ההכנות. "מה עם מוסיקה? מה עם אוכל? מה עם מישהו שיתעד את האירוע הנכסף?" הפציר בי חברי.

אז מה עם באמת המוסיקה? בנושא זה הזוג שבקרוב יהפוך לנשוי לא חסך. בחתונה צפויה להופיע גם להקת קצב ידועה ולאחר שהופעתה תסתיים,  יעלה לבמה תקליטן שירקיד את המשתתפים וגם את הזוג. "גם להקה וגם די.ג'יי?!?!" הרהתי לעצמי. כנראה שגם זה אפשרי.

אז לאחר בחירת התפריט המוסיקלי, התפנה הזוג לבחירת תפריט אחר - תפריט האוכל.

אז מה בתפריט? השניים בחרו בחברת קייטרינג שתגיש אוכל שהוא שילוב בין מטבח ישראלי למטבח אסיאתי. על החוויה הקולינרית ינצחו שני שפים וטריסר עובדים אשר יגישו את האוכל גם בקבלת הפנים וגם בזמן שהאורחים יהיו ישובים בשלוחנותיהם.

 

בנושא התיעוד, השניים יעסיקו בחתונתם שני צלמים אשר צפויים לתעד את האירוע בצלומי סטילס ווידאו ובכך להעניק לזוג הטרי מזכרת שתשאר עמם לאורך כל חייהם.

 

רק לאחר סגירת כל הנושאים הנ"ל, נרגעו השניים וכעת הם סופרים את הימים עד לתאריך המיוחל.

אני, נשארתי קצת מופתע ואולי אף המום משהו מההכנות הרבות והמורכבות הרבה בהפקת אירוע פשוט לכאורה כמו חתונה. עם כל כך הרבה מורכבות וסירבולים, אולי כדאי לשקול שוב האם בכלל כדאי להתחתן.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה