שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

מסיבת הרווקות המושלמת


omer

עומר

 
 

 

צריכה רעיון למסיבת רווקות? יש לך אטרקציה מרכזית אבל רוצה לתבל אותה עם עוד כמה משחקים? בשביל זה אני פה, לספר לך על המשחקים הכי מצחיקים למסיבת הרווקות שאת מארגנת.

אני מנחה שאם את פה כבר עברת על כל האפשרויות המוכרות של משחקים: חבילה עוברת למסיבת רווקות זה המשחק הנפוץ ביותר, אחד מתחתיו מגיע שאלון החתן כלה. דרך אגב, אני מאמינה שאת שאלון החתן ניתן לשדרג משמעותית אם מצלמים אותו ברגע ששואלים את השאלות ולא רק כותבים את מה שהוא אומר. לראות אותו עונה על שאלות אינטימיות ואחר כך אותה צופה בהן יכול להיות הורג מצחוק. במיוחד אם שתינו קצת לפני והמצב רוח כבר משוחרר. אבל הנה עוד שני משחקים שיוכלים לשדרג את המסיבה.

את מכינה מראש שאלות סקסיות שלא כולן היו עונות עליו בשמחה. כמו "האם עשית סקס בשבוע האחרון?" "האם יש לך ויברטור בבית?" האם השתתפת פעם בסקס מרובה משתתפים?" וכו וכו. מעבירה את השאלון הזה בין כל הבנות והן צריכות לענות עליו באופן אנונימי. את אוספת מכולן את הטפסים ואז מתחיל המשחק. המשחק יקרא אנדר או אובר. כלומר יותר או פחות. לדוגמא את מציבה מספר 40%. ושואלת את כל הבנות אם הן חושבת של40% יותר או פחות יש ויברטור בבית. ככל שהמשחק מתקדם יהיה מצחיק לגלות שאת יושבת עם חבורת בנות ש25% מתוכן התנסו עם בחורה נוספת..

משחק נוסף מצחיק גם הוא זה ללכת כולן לאיזה בר. להכין שאלות מראש על הכלה וכל אחת צריכה לענות על פי ההיכרות איתה. זה יכול להיות שאלון מכל תחומי החיים. מראש הכנת שקית עם איזו תחפושת ממש מצחיקה, זה כמובן יכול להיות כל דבר מפיה, ועד צב נינג'ה והמפסידה צריכה להמשיך לשבת בבר עד סוף הערב עם התחפושת עליה. רק תחשבי על בר שבו כל האנשים לבושים רגיל כולל אתכן ורק אחת מכן מחופשת לאיזה חיפושית. כמובן שהמשחק יכול להתבצע גם בבית. אחרי זה בתמונות מה מסיבת רווקות ישארו מזכרות מצחיקות ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה