שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

מתחתנים בקיץ – איך מתחילים?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

מזל טוב, בשעה טובה החלטתם להתמסד ולהתחתן. אתם רוצים למהר ולהתחתן כבר בקיץ הקרוב.

מאיפה מתחילים? – אתם מתחילים מהחנות הקרובה לכלי כתיבה. קונים קלסר גדול עם חוצצים וניילוניות. בשלב הראשון  תרכזו בהם את כל המידע שתאספו בסקר שתערכו בין גני אירועים וספקים שונים (הקפידו לבקש הצעות מחיר כתובות וחתומות!). בשלב השני, תרכזו את כל ההחלטות שקיבלתם, כולל החוזה שחתמתם עם גן אירועים בו תערכו את החתונה, ואת ההסכמים שתגיעו אליהם עם שאר נותני השירותים בערב הגדול של חייכם.

לפני שאתם יוצאים לסרוק, לבדוק לראות, גן אירועים זה או אחר, החליטו מה התקציב שעומד בפניכם. התקציב הוא סכום הכסף שיש לכם, או שהוריכם מתכוונים לתת לכם. הצ'קים שאתם אמורים לקבל כמתנות בחתונה – אינם חלק מהתקציב. זה כסף שעדיין אין לכם, ואל תבנו עליו.

בנוסף, החליטו באיזה טווח תאריכים אתם מעוניינים לערוך את החתונה שלכם. החליטו על שניים שלושה תאריכים, שאיתם תוכלו לתמרן, במידה וגן האירועים שימצא חן בעיניכם ביותר, יהיה תפוס באחד מה תאריכים. קחו בחשבון שבכל מקרה תאריכים עגולים ומיוחדים מעלים את המחיר של האירוע גם בגן האירועים וגם אצל הספקים האחרים של שירותים, כמו כן הימים שלישי וחמישי יקרים מימים אחרים בשבוע.

עכשיו צאו לדרך, והצטיידו בהרבה דמיון. קשה לבדוק גן אירועיםבתקופה זו של השנה, בה לא נערכות בו חתונות. גן האירועים עומד שומם, ולא במלוא תפארתו. יחד עם זאת, בעלי המקום יציגו לפניכם אלבומי תמונות, הציצו בהם בקפידה, הם יעזרו לכם להכיר את הפוטנציאל שטמון בכל גן אירועים, ובאפשרויות העיצוב העומדות בפניכם.

אנו מציעים לכם ללכת לגן אירועים שהתארחתם בו בעבר, או קיבלתם עליו המלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם. בכל מקרה, אל תסגרו עם גן אירועים ראשון שראיתם, חשוב שתראו אחדים (לא רבים מידי), כך יהיה לכם בסיס להשוואה, מבחינת השירותים הניתנים, המחירים, ובעיקר התוספות והצ'ופרים שמוכנים לתת לכם.

לתשומת ליבכם יש גני אירועים שעובדים באופן קבוע עם ספקי שירות אחדים כמו: תקליטנים, צלמים, נהגי לימוזינות, מפעילי ברים ועוד. לעיתים, הם חלק מהשירות של גן אירועים במסגרת הכול כלול. יש נוחיות גדולה בדרך זו, שחוסכת ריצות ובירורים. סביר להניח שאם אתם בוחרים בגן אירועים, הרי שאתם סומכים על הבעלים של אותוגן אירועים, ולכן, תסמכו עליהם, שהם עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בשאר ההיבטים הקשורים לחתונה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה