שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

מתנת יום הולדת לחברה


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

אתם כבר יוצאים כבר די הרבה זמן, מאותו הרגע שהכרת אותה אתה מרגיש שאתה רוצה רק להיות איתה, היא ממלאת אותך בכל דרך אפשרית. אתה מרגיש שאתה אוהב אותה ואת כל מה שקשור בה גם את הדברים הפחות טובים. שאתם לא נמצאים ביחד כל היום רצות לך מחשבות בראש על העתיד המשותף שלכם, שניכם מרגישים את זה. כנראה שאתה מרגיש שהגיע הזמן לעשות את הצעד הבא, למסד את הקשר שלכם, ולהתחתן.

 

הצעת אירוסין      

 

השלב הבא הוא קניית טבעת והצעת נישואין מרגשת עד דמעות, זהו יום שחברה שלך לא תשכח כל החיים, והתפקיד העיקרי שלך הוא להפוך אותו לבלתי נשכח באמת. יש המון דרכים שונות להציע נישואין. אפשר לעשות את זה בצימר רומנטי בצפון, על חוף הים, במסעדה או סתם בבית, בכל מקום או זמן שתציע את ההצעה ייהפך להיות בלתי נשכח ברגע שתוציא טבעת אירוסין נוצצת ותענוד אותה על האצבע של חברתך המרוגשת.

 

טבעת אירוסיןכמתנת יום הולדת

 

סרקת את כל אתרי האינטרנט הרלוונטיים, שאלת חברים וקיבלת המלצות , ביקרת במתחם בורסת היהלומים והלכת לעוד כמה חנויות תכשיטים רגילות. עד שמצאת טבעת אירוסין המושלמת. עכשיו אתה צריך למצוא את הדרך המושלמת והזמן המושלם "להקפיץ את השאלה".  כפי שאומרים "תזמון הוא הכול", ולכן אם לחברה שלך יש יומולדת בערך באותו הזמן שבו אתה מחליט להציע נישואין, אז חצי מהבעיה שלך נפתרה, אין ספק שכדאי לכך לעשות את זה ביום ההולדת שלה ולתת לה את המתנה שכל אישה מחכה לקבל ביום המיוחד שלה שיהפוך להיות יותר מיוחד כי מעכשיו והלאה זה יהיה גם יום ההולדת שלה וגם היום שבו היא קיבלה ממך טבעת אירוסין, זה יהיה היום שהתארסתם. הצעת נישואין ביום ההולדת של חברה שלך, הוא הענקת מתנה לכל החיים, מתנה שהיא לא תשכח לעולם וכל שנה היא תהיה מאושרת כפליים כי זה יהיה גם יום ההולדת שלה וגם יום הנישואים שלה.

 

קח את זמן, תארגן לכם ערב רומנטי, עם ארוחה טובה וכוס יין לאור נרות, תקנה קצת פרחים ושים מוזיקה נעימה ברקע, אם חברה שלך לא רגילה למחוות כאלו ממך היא תחשוב שזה ליום ההולדת שלה. היא תהיה בעננים מהחבר הרומנטי שלה שמשקיע כל כך הרבה למענה. ברגע השיא של הערב, תכרע ברך ותוציא מהכיס טבעת אירוסין, והעיקר שיהיה מזל טוב

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה