שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

סוגי טבעות אירוסין – למצוא את הדרך בתוך עולם מלא אפשרויות


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

אתם בוודאי יודעים שקל מאוד ללכת לאיבוד בתוך מגוון האפשרויות העצום של סוגי טבעות האירוסין כאשר רוצים לרכוש טבעת כזו לבת הזוג. אחד הרגעים המיוחדים שאנו נוצרים ולוקחים עמנו לכל החיים הוא הרגע בו בן הזוג כורע ברך בפני בת זוגתו ומציע לה לבלות עמו את שארית חייה. מעבר לעובדה שאל רגע זה מתווספים חששות רבים, מתווסף גם בלבול עצום בעקבות אינסוף האפשרויות שעומדות בפני בן הזוג ברגע בחירת הטבעת.

סוגי טבעות אירוסין – לעשות סדר בבלגן

אז כפי שציינו קודם לכן מגוון האפשרויות בכל הנוגע אל טבעות אירוסין מקסימות הוא אמנם מבחר מבורך אך רבים נוטים להישאב לתוכו ואף ללכת לאיבוד. אז כיצד ניתן לבחור את הטבעת האידיאלית מבלי להרגיש שהבחירה קשה מנשוא? סוגי הטבעות האהובות ביותר לפניכם:

·         טבעת טוויסט – אז מהי בעצם טבעת למטרת אירוסין בסגנון טוויסט? ובכן, מדובר על אחד מהסגנונות המושקעים ביות בשוק התכשיטנות. טבעת זו מצליחה לשקף מגמה חדשה שמראה בא לידי ביטוי על ידי שיבוץ של אבן קטנה בטבעת, מה שמעניק לטבעת מראה עדין אך עם זאת דומיננטי.

·         טבעת אירוסין בסגנון וינטאג' – אז מהי טבעת האירוסין בסגנון וינטאג'? ובכן, מדובר על טבעת שלא רק שמצליחה לשדר הרבה ביטחון אלא גם מצליחה לשדר אלגנטיות רבה. מדובר על טבעת עם מראה מעט יותר עתיק.

·         טבעת קלאסית – טבעת האירוסין הקלאסית מוכרת גם בשמה השני "טבעת אירוסין סוליטר" והיא מתאימה, ללא שום צל של ספק, לכל הנשים. כמו כן, כמובן שיהיו נשים שיותר יתחברו אל מראה הטבעת מאשר נשים אחרות וסגנון זה מתאים לנשים שאוהבות את המראה הקלאסי, מראה שיהיה אקטואלי גם בעוד כמה שנים מיום רכישת הטבעת. טבעת זו מתאימה לכל סגנונות הלבוש באשר הם.

·         טבעת מעוצבת – אז מהי טבעת האירוסין המעוצבת? מדובר על טבעת שמצליחה לשלב מספר רעיונות ומדובר בטבעת בעלת יופי בעלת צווי האופנה העכשוויים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה