שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

על איכות, מרחק ונוחות בתכנון אירועים


רחלי

חצר המלכה

את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.
 
052-9097572

 

 
 
ארגון של כל מבצע, ובכלל זה אירוע, חייב לקחת בחשבון דבר אחד פשוט – שום דבר איננו מובן מאליו. לא ברור מאליו שהתפריט יהיה הטוב ביותר, בלי שנבחרו תחילה כל המנות, בוצעו טעימות וצוין בחוזה האירוע בדיוק אילו מנות יוגשו ומה הן  יכללו. לא ברור שהתקליטן או הלהקה, או שניהם כאחד, יהיו אלה שיתאימם בדיוק למה שבעלי האירוע מחפשים ולא ברור בדיוק אית יחולקו השולחנות. כל אלה דורשים ארגון מראש.
 
בדיוק באותה המידה לא ברור מאליו שכל המוזמנים, או אפילו רובם, יגיעו לאירוע המשמח. לעיתים קרובות נוטים בעלי אירוע לשכוח כי מה שבעיניהם נחשב לדבר של פעם בחיים, מקבל אצל חלק ניכר מהמוזמנים מידה פחותה הרבה יותר של חשיבות. ככת שהמוזמן רחוק יותר ממעגל החברים הקרובים והמשפחה, כך הולכת מידת החשיבות שלו ויורדת. לכן חייב כל מי שמארגן אירוע לחשוב על הדרך הנכונה לגרום למספר גדול ככל האפשר של מוזמנים להגיע לאירוע.
 
מיקום נוח כחלק מההיערכות לשמחה המשפחתית
 
בחירת המיקום היא אחד הדברים החשובים ביותר, המגדילים את הסיכויים לנוכחות מוגברת של מוזמנים. הבחירה צריכה להיעשות בצורה מושכלת ומתוכננת, תוך טיפול נקודתי גם באורחים הגרים במקום מרוחק יחסית מהאולם או גן האירועים שנבחרו.
 
כשמדובר בחתונה, הבעיה מעט מורכבת יותר. כל אחד מבני הזוג מעוניין בנוכחות של בני המשפחה מהצד שלו. אם שני בני הזוג הם מאותו אזור, הבעיה פחות מורגשת. אבל אם הם באים ממקומות מרוחקים, כדאי ואפילו מומלץ לבחור מקום כל שהוא באמצע הדרך. כך, בני זוג שאחד מהם מהצפון ואחד מהם מהדרום, צריכים לחפש אולמות אירועים במרכז הארץ שיאפשרו לכולם להגיע בנוחות. 
 
הבטחת ההגעה של המוזמנים
 
אם מסיבה כזאת או אחרת הוחלט לבחור במקום מרוחק יחסית, מומלץ מאד לדאוג להסעות, לפחות עבור אלה המתגוררים במרחק ניכר מהאולם. גם אם מדובר בתוספת למחיר האירוע, הדבר משתלם בסיכומו של עניין הן בזכות התדמית הטובה שהוא יוצר והן משום שאלה המגיעים בהסעות יביאו איתם מתנות בערך גבוה  הרבה יותר. ארגון מוצלח טמון, אם כן, בפרטים הקטנים ובארגון מדוקדק.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה