שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2499
מאמרים: 7543
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

שמלות כלה – לא סתם שמלות ערב


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

ניתן למצוא אינסוף סוגים של שמלות ערב עוצרות נשימה אך שמלות כלה הן שמלות ערב ברמה אחרת. שמלות כלה מעידות על כך שזוג החליט יחדיו שהגיע הזמן שלו להקים משפחה יחדיו. כמעט רוב הכלות כבר יודעות, פחות או יותר, כיצד שמלות הכלה שלהן יראו טרם הציעו להן אירוסין על ידי טבעות אירוסין

מה חשוב לדעת אודות שמלות כלה?

אז מה חשוב לדעת בכל הנוגע לשמלות כלה? קודם כל, חשוב להבין שבחירת שמלות כלה איננה דומה לבחירה של טבעות אירוסין מקסימות ומדוע? ובכן, מכיוון שבבחירת שמלת כלה על הכלה, מעבר לעובדה שעליה לבחור את הסגנון אותו היא מחפשת, עליה לבצע מדידות רבות לאורך תקופה ארוכה.

מעבר לכך, על הכלה למצוא את הסגנון שלה ובשל כך עליה לבדוק כמה שיותר סגנונות. גם אם הכלה מצאה סגנון ספציפי שאהוב עליה (כפי שניתן למצוא סגנונות אהובים בטבעת מסוג טבעת אירוסין סוליטר) עליה עדיין לבדוק מספר סגנונות וזה מכיוון שאולי סגנונות אחרים יכולים להתאים יותר לצורת הגוף.

צבעי השמלה

אז אמנם צבעי השמלה אינם בדיוק נושא שעולה רבות בכל הנוגע לשמלות כלה אך עדיין מומלץ לעלות את הנושא הנ"ל כאן. אנשים רבים מאמינים ששמלת כלה צריכה להיות שמלה בצבע לבן אך ניתן למצוא צבעים נוספים שנחשבים כאהובים ואהודים בשמלות כלה, כמו למשל: צבע בז' מאוד עדין, צבע שנהב ואפילו צבע קרם.

יש לזכור – אחד הדברים הכי חשובים בכל הנוגע לבחירת שמלות כלה הן גם המחיר. ניתן למצוא מחירים נמוכים כמו למשל: 700 ₪ ועד למחירים גבוהים מאוד כמו 20,000, הכל תלוי בתקציב. חשוב מאוד להחליט על תקציב שמלת הכלה טרם יוצאים לחפש אחר שמלה וזה בכדי להישאר בפוקוס ולא ללכת לאיבוד. כמו כן, ניתן תמיד למצוא שמלות זולות על ידי השכרת השמלה ולא רכישתה וכמובן שגם על ידי רכישת שמלה בקנייה מיד שנייה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה