שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

שמלות כלה, ערב לנשים וילדות


אושר

קופירייטינג

 
 

שמלות כלה – פשוט להזיל דמעה

אין יום מרגש מזה. יום שכולו שמחה ואושר, לבן נקי וטהור, משפחה שלמה מחבקת, אוהבת ומתרגשת לכבודך. ניחשתם נכון. מדובר ביום החתונה. אך למעשה הרבה קודם לכן כבר מתחיל כל הטירוף הגדול, ההתרוצצויות, מדידות, טעימות. כחלק בלתי נפרד מההכנות לחתונה ישנו כמובן החלק של בחירת שמלות כלה. כל הכלות ירצו שמלות כלה יפות, מרשימות, מרגשות, כאלה שידברו עליהן עוד הרבה אחרי החתונה. כיום שמלות כלה הן עסק מורכב. יש כל כך הרבה סגנונות ואפשרויות של שמלות כלה עד שלעיתים אפשר להתבלבל. שמלות כלה מעוצבות לכל גיל, מידה, גזרה ובעיקר לכל טעם. שמלות כלה יכולות להיות צמודות או רפויות, בגזרה גבוהה או נמוכה. שמלות כלה עם או בלי כתפיות, מתנפחות או דווקא עדינות ונשפכות. המגוון הוא עצום וכל שנותר הוא רק לקבל את ההחלטה באיזו מהן תהיי הכי יפה.

שמלות ערב לילדות – לנצח קטנטנות

אומנם גולת הכותרת של ערב מיוחד זה הם החתן והכלה המאושרים אך אין לשכוח את יתר האורחים אשר ביניהם תמיד נוכל לראות ילדים וילדות לבושים בלבוש שנראה כל כך יפה בגופם הקטנטן. אז כפי שוודאי אתם מבינים, בחירת שמלות ערב לילדות היא חלק מההכנות הבלתי נגמרות. שמלות ערב לילדות הן שמלות אשר יופיעו בכל צבע שרק תרצה הילדה, יוכלו להיות מעוטרות חרוזים, פייטים, נצנצים ועוד.

ילדים, תמיד יישארו ילדים אך תמיד כשנראה ילדות כל כך צעירות, לבושות שמלות ערב לילדות, יתמלא ליבנו פעימה גדולה למראה הילדה, שזה עתה נראית כמו אישה.

שמלות לנערות – כשהן רוצות להיות בולטות

ומלבד הילדות הקטנות והמתוקות, אסור לנו לשכוח את הילדות המתבגרות והגדולות שירצו ודאי גם הן שמלות לנערות ביום זה. תארו לכם את האחיות הקטנות של החתן או של הכלה. ביום מרגש זה תרצנה גם הבנות הצעירות לקבל את תשומת הלב ואיזו דרך טובה יותר אתם מכירים מלפנק את הילדות שכבר לא כל כך קטנות עם שמלות לנערות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה