שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

תכנון חתונה ובחירת גן אירועים בדרום


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

בחירת גן אירועים בדרום מתחילה בראש ובראשונה בחשיבה מראש על תאריכים שמעניינים אתכם. לאחר שיש לכם מספר תאריכים, כעת חפשו בגוגל גן אירועים בדרום וצרו לכם רשימה של הגנים שאהבתם מתוך האתר. על מנת שלא תלכו לראות כל כך הרבה מקומות, חשוב לעשות סינון טלפוני. הסינון הטוב ביותר הוא לבדוק האם אחד מהתאריכים שאתם מעוניינים בהם פנוי. כך תצמצמו את הרשימה ביעילות ותלכו לראות רק גני אירועים בדרום אשר רלוונטים לנתונים אלו. 

על מה לשים לב בעת סיור בגן אירועים בדרום?

כאשר הולכים להתרשם מגן אירועים בדרום, ניתן למעשה לשים לב למספר דברים. תוכלו להתרשם מהגן עצמו, אזור החופה ואזור הבופה. נסו להרגיש האם כיף לכם לשהות באזור זה, נסו לדמיין מצב בו האורחים שלכם מגיעים בערב לאזור זה, איך הם מתרשמים. דבר נוסף שבולט מאוד לפני אירוע הוא ארגון הצוות. כבר לפני אירוע תוכלו לראות צוותים של מלצרים אשר מנקים את אזור הישיבה והשולחנות, מפלשים סכו"ם וכוסות. תוכלו לראות האם רמת הניקיון טובה והכי נכון לבחון זאת באזור השירותים. אלו דברים קטנים שעושים את ההבדל. 

בחירת קייטרינג

לא לכל גן אירועים בדרום יש שף משלהם, לעיתים תצטרכו להיעזר בקייטרינג חיצוני. בדרך כלל מקומות אלו ימליצו לכם על קייטרינגים איכותיים שהם מכירים, לכו לראות ולטעום מהם, יכול להיות שתאהבו. לאחר מכן, אם לא הצלחתם למצוא קייטרינג מהמלצות גן האירועים, תוכלו להתחיל לקבל המלצות מחברים ולנסות קייטרינגים אחרים. בכל מקרה תמיד כדאי לעשות טעימות. 

בחירת דיג'י בגן אירועים בדרום

מוסיקה באירוע זה אחד הדברים החשובים ביותר, זה מה שעושה שמח לזוג וגם לאורחים. מאוד מומלץ לקחת דיג'י שכבר ראיתם את ביצועיו במקומות אחרים ואהבתם אותו. לאחר מכן, בפגישה איתו, ספרו לו אילו סגנונות מוסיקה מעניינים אתכם ואת משפחתכם. תוכלו גם להגיע עם רשימת שירים שאתם מעוניינים שיהיו בחתונה.

לסיכום, במאמר זה הבאנו לכם דוגמאות לבעלי מקצוע חשובים, ההמלצה הכי גדולה היא ללכת לראות כשלוש בעלי מקצוע מכל תחום ולא יותר מזה.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה