שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2268
מאמרים: 7270
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> חתונה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חתונה
 

תסרוקות ייחודיות לכלה


נתנאל

פורטל מתחתנים כל המידע על סלון כלות, גני אירועים ועוד

 
 

חבילת טיפוח

חבילת באנדל הכולל תסרוקות כלה, איפור, ארוחת בוקר, סידור גבות ועיצוב כף היד (מניקור לציפורניים). עם חבילה מסוג זה גם התסרוקת וגם רבדים אחרים הקשורים למראה הכלה יעמדו על הצד הטוב ביותר, והכלה תצא בהרגשה טובה לאחר בילוי מפנק ומהנה אצל הספר.

תוספות לחבילה

ניתן, באמצעות תוספת מחיר, להוסיף גם תוספות שיער: פרחים בסגנון צועני שיולבשו על השיער, ושימוש במיטב האביזרים להידורו. כמו כן, ניתן להוסיף גם טיפול פדיקור להבטחת כף רגל בריאה לקראת היום הגדול של הכלה.

טיפולי פנים

בנוסף לביצוע תסרוקות כלה ואיפור, מוצעים טיפולי פנים לכלה: שימוש בתכשירים לשמירה על עור פנים חלק ויפה אשר חלקם יסייעו להשביח את המראה שלך וחלקם יכילו אספקטים בריאותיים נטו.

תסרוקות, איפור, וטיפולים – המיטב לקראת האירוע

השילוב של תסרוקות, איפור, וטיפולים מכל סוג: מטיפולי יופי לפנים ועד לטיפולים כמו מניקור ופדיקור יוצר הכנה מושלמת של הכלה ליומה הגדול. מומלץ מאד לצרוך את שלושת השירותים הללו כבאנדל גם על מנת לזכות בהנחה, וגם על מנת לזכות את הכלה במקסימום הכנה לקראת החתונה. זיכוי הכלה בהכנה זו יאפשר לה להגיע לחתונה כשהיא בשיא שלה, מוכנה לחגיגה הגדולה עם בכיר לבה.

מחירי תסרוקות כלה ושאר טיפולים

המחיר נקבע על פי גודל החבילה וטיבה: סוג התסרוקת, סוג הטיפולים וכמותם. על סמך כמות השירותים ואיכותם נקבע מחיר המייצג את מחיר החבילה כולה. ניתן לקבל פירוט על המחיר אך בעסקאות באנדל הלקוחה משלמת על הכל בייחד בכל מקרה. המחירים נקבעים על סמך מידת ההשקעה בכל פיתוח: מהתסרוקת ועד לטיפולים.  כמו כן, הם נקבעים על סמך היצע וביקוש של הלקוחות הקודמות עבור כל שירות.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה