שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> מיניות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיניות
 

חנות סקס בתל אביב


tsion
 
 

ישראל שם בדוי רצה להפתיע את בת זוגתו . חיפש וחיפש ויברטור ברשת האינטרנט ואחרי שמצא ויברטור  לדעתו יתאים לה. רכש אותו וחיכה למשלוח. כאשר הגיע המשלוח ישראל חיכה לרגע התאים והעניק את הויברטור לאהובתו.

כשפתחו את הויברטור גילו שהוא צר מידי והחומר קשה ולא נעים ,  ובנוסף לכל גם מרעיש להחריד .

אכזבתם היתה קשה והם ביקשו להחזיר את המוצר לאתר ממנו הם רכשו אותו ונמסר להם שהם יוכלו להחליפו באחר  וכך הם עשו.  אלה שגם הויברטור השני שהם קיבלו לא תאם בדיוק את ציפיותהם ושוב ניסו להחליפו אלה שהפעם נציג האתר כבר לא היה  כל כך נחמד והפעם אמר שהם לא יוכלו להחליף את  המוצר .  ישראל  הבין שלקנות ויברטור מתאים זה לא כמו לקנות לחם פרוס.  ובכדי  לא לאכזב את בת זוגתו הם נסעו היישר  ל חנות סקס בתל אביב  כשנכנסו לחנות  קיבל מוכר את פניהם ואחרי שהראה להם מספר ויברטורים  בחרה בת זוגתו ויברטור שהתאים בדיוק לה  אחרי שבדקה אותו בדקדקנות.

מסקנה  כשרוכשים אביזר כל כך אינטימי וחשוב כדאי לבחון אותו בשבע עיניים כדי  להיות בטוחים שזה האביזר שבדיוק מתאים לנו.

הביקור בחנות הסקס מאפשר לנו לבדוק ביסודיות מה אננו רוכשים ואם זה בדיוק מתאים לנו.  בחירת המוצר המתאים בדיוק  לנו תמנע מפח נפש  ותסכול רב.

צריך להבין  שהמוכרים בחנויות הסקס המובחרות יותר טובים לפעמים מרופאים. והם יכולים להציע פתרונות לכל מיני שאלות כאלה ואחרות.  לכן למרות הנגישות של חנויות סקס באינטרנט  כדאי לבקר בחנויות הפיסיות האמתיות משום  שעצם הביקור הוא חוויה מצויינת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה