שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> מיניות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיניות
 

לאשתי כואב הראש


amor

באהבה הסקסולוגית

 
 

רוב הגברים אוהבים סקס והרבה. עם זאת במרוץ החיים שלנו הנשים מתמודדות עם קשיים בעבודה, קשיי פרנסה, גידול ילדים ועוד מטלות הבית המונחות במקרים רבים על כתפיהן. אמנם הגברים המודרניים לוקחים חלק פעיל במטלות הבית ובגידול הילדים אך לא פעם החיים פשוט גורמים להפחתת החשק ולכן לא מעט גברים מתלוננים כי בכל פעם שהם מעוניינים לקיים יחסים הם שומעים מבת הזוג שלהם כי הראש כואב. הדבר בא לידי ביטוי גם בסרטים כך שמדובר בתופעה רווחת למדי. עם זאת, יש לכך פתרון וגבר שמעוניין לקיים יחסי מין בלי לשמוע כי כואב לה הראש יכול להיעזר בקסם אישי או להציע פינוקים שונים ומפתיעים, לדוגמה לעשות לה מסאז' בכפות הרגליים ומשם לעבור למסאז' מפנק בכל הגוף, והתמורה מובטחת.

בלי כאב ראש

גברים חייבים להבין כי נשים לא עשויות מברזל וכי סדר היום הלחוץ ושינויים הורמונליים יכולים לגרום לכאבי ראש ולחוסר חשק לסקס. אין צורך לחפש הרפתקאות בחוץ כיוון שיש פתרונות זמינים, יעילים וטובים יותר שישדרגו את היחסים בין בני הזוג ויאפשרו לגבר לבוא על סיפוקו וכמובן גם האישה מרוויחה ומתענגת בעצמה. ידוע כי סקס הוא בריא ומשחרר הורמונים חיוביים בראש ולכן אחרי הסקס כאב הראש יעלם כלא היה. הגבר יכול להגביר את החשק אצל האישה אם יהיה נחמד אליה, יושיט יד ויעזור בניקיונות ובמטלות הבית השונות וכמובן יש גם אמצעי עזר פשוטים, יעילים ותמיד אפקטיביים כמו בושם למשיכה או הבטחה לעשות מסאז' מפנק ומרגיע. הבושם מעורר מינית את בת הזוג וגורם לה לרצות להיות קרובה כך שניתן להתחיל בחיבוקים ונשיקות שהופכים למגע סוער יותר ומשם הדרך קצרה לחדר המיטות.

מסאז' מעורר מינית

חשוב כי כל גבר ירכוש מעט פרקטיקה וילמד כיצד לענג אישה עם מסאז' מעורר ומענג. כל אישה אוהבת ליהנות ממסאז' ויש טכניקות שונות שיכולות לעורר את האישה מינית, לעיתים ללא הבחנתה. כדאי לרכוש לבית או לחופשה שמן עיסוי מפנק ומעורר שתמיד יעזור לענג את בת הזוג ולהעלים את כאב הראש שלה.     

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה